Holenie sa do tangáčov

Príspevok v téme: Holenie sa do tangáčov
Popletená666

Ahojte ,
včera sa mi stala trochu pre mňa trápna situácia . V oblasti bikín sa samozrejme holím , bez toho by som do plaviek atď nešla .
Mám po operácii nohy , tak som si na kontrolu musela dať tangáče ,aby to miesto bolo čo najlepšie vidieť , je to tesne zozadu pod zadkom . Oholila som sa ,,spredu,, ale až doma mi došlo ,že ,,zozadu,, boli vidieť určité chlpy , teraz sa cítim trápne ,tiež mi to mohlo napadnúť predtým , bohvie ako to vyzeralo ,ach jaj :-D
Ako sa vy holíte do tangáčov zozadu ?
Príde mi to trápne, ale kvoli včerajšku sa cítim ešte trápnejšie , napriek tomu ,že viem ,že sa niekto vobec neholí atď ,ale aj tak .....

kv

zlatovlaskaa - jake mlade baby akoze nastrocne ??? no hej to som si vsimla. ale tie vkus a esteticke citenie dost postradaju.
a v ociach tych deciek je to desne sexi chodit s holym zadkom co ? :D cim viac holej koze tym lepsie .

zlatovlaskaa

ja sa tiež holím, bez žiletky si to neviem ani predstaviť :) ale viacero báb mi vravelo ked som šla prvýkrát na gyndu, že tam nemám ísť ohololená, že to lekári nemajú radi, ked sa vraj mladé baby holia.... ja som mala vtedy 15 rokov..
si predstav že kedysi sa vôbec ženy neholili... fuuuuj museli mať riadnu huňu :D:D:D

mima77

ja si holím tam dole všetko :D prejdem aj po zadku žiletkou :D proste všetky chlpy dole idú :DDD

a tak sa cítim fajn :)

Popletená666

Prečo by to nemali radi ? :)
Skor ide o to ako to ktorá baba chce mať ,či nie ?
Ja osobne si neviem predstavi´t ,že by som sa tam neholila a nie ešte že tak ísť na gyndu . Podľa mňa skor može byť lekárovi trochu nepríjemné ísť ,,tam,, cez chlpy :-D
A predstav si to v plavkách , moja teta sa neholí vobec a keď som s ňou šla na plaváreň ,tak mi to bolo blbé aj za ňu , neviem no :)

xxy

tvoje chlpy urcite neohrozili dusevne zdravie toho, co ti to kontroloval
zlatovlaska, nie, vsetky mlade baby nenosia tangace

zlatovlaskaa

jáj :) ved im to bolo jedno´.. a že vraj gynkáči nemajú radi ked sa mladé baby tam dole holia, čo ty na to ??

Popletená666

Zlatovlaskaa -
Mne gynda vobec nevadí , ani neviem prečo a to mám gynekologa :)
Ale bolo mi to trápne , nie zadok , ale oblasť kade ide tá kvázi šnúrka :-D Lepšie ti to asi nepoviem :-)

KV - Ja tangáče tiež nenosím , nie sú ani pohodlné a do plaviek alebo tak by som si to tiež nedala , nemusí každý vidieť moj zadok :) ale včera to bolo nevyhnutné .

zlatovlaskaa

pre lekárov to bolo tak ako pre teba je televízor :) oni to vidia často a aj iné veci.. sú to trápne veci ja viem :) ja sa do teraz hanbím chodiť na gyndu ..:)
to si ako myslela zo zadu sa holiť ???? akože riť ??