Velmi surne -utiekol mi cas (72 hodin)

Príspevok v téme: Velmi surne -utiekol mi cas (72 hodin)
barbora89

Ahojte! S priatelom som to robila a roztrhol sa nam kondom. Priatel sa urobil vo mne. Akurat som mala ovulaciu. Bolo to v piatok vecer. Uz vcera cez den mi bolo dost zle, alebo skor nevolno. Tocila sa mi hlava a hlavne sa mi chcelo vracat. Potom to trochu preslo, ale vecer mi uz zas krutilo v bruchu. No a dnes rano som vracala. Strasne sa bojim, ze som tehotna. Ak to tak je, mame obaja znicene zivoty! Ja som stredoskolacka, on tiez (prave ide maturovat, ja az o rok). Prosim pomozte nejak!!!
Ta \"tabletka po\". Mala som ju vziat do vcerajsieho vecera. Myslite, ze mi to moze zabrat aj po 72 hodinach??? Alebo neviete o niecom, co zaberie aj neskor. Na potrat ist nechcem. rosim, pomoc! Som strasne zufala:(

neznela

moj nazor-pokial nie ste pripraveni na babatko, nemozes sa spoliehat na to, ze nic sa nestane...a este k tomu hovoris, ze vtedy si mala ovulaciu...ja som tiez musela uzit postinor a to som mala 2 dni pred kramami.a strasne som sa bala. teraz uz len musis cakat, co bude. no, drzim palce, nex ti to dopadne co najlepsie. a chod na tu gyndu, tam ti zistia z krvi, na com si a potom sa podla toho zariadis

barbora89

Nevzala som ju skor, lebo som sa spoliehala, ze sa nic nestane. Vsak - ludia sa niekedy tolko natrapia kym sa dockaju mimina a mne sa to podari takto? Hned? Po jednej chybe:(

emko

Tie príznaky určite niesu z toho ,že by si bola tehotná,to je moc skoro.. skôr zo stresu... urob si za týžden dva tehotenský test a uvidíš.. aj interupcia existuje...,aj ked nehovorím,že je to ideálne riešenie a že som za ňu...

neznela

no, ta tabletka ti uz po 72 hodinach nezaberie. a o nicom inom neviem. nechapem, preco si si ju nebola kupit. podla mna priznaky sa neobjavia uz za taku kratku dobu ale mala by si ist na gynekologiu a cim skor tym lepsie. a mozes si predtym urobit tehotensky test, aj ked neviem, ci bude po takej kratkej dobe spolahlivy.