Novy chlap....

Príspevok v téme: Novy chlap....
katka98

pisem si s jedny chalanom...zo zoznamky:)
on aj ja sme boli v laske sklamani...ja uz som ako tak fit..ale on asi este nie..chcem sa opytat, ak sa rozisiel s babou po 2 rokocb (vraj karieristka, nechcela s nim byt moc a nemala ho tak rada ako on ju).....myslite ze je pripraveny spoznat novu babu, ktora chce taktiez ho spoznat... a budovat normalny vztah??
ja len aby som nebola zase sklamanaaa:((

katka35

ak preskoci iskra, nebude riesit minulost ani on ani ty

avsak kedze ide o znamost z internetu je malo pravdepodobne, ze sa budete fyzicky pritahovat. aspon ja mam taku skusenost.

Kovepa

Priprav sa na jeho nedovercive chovanie voci tebe. Bude ti vytykat nelogicke veci bez priciny, upodozrievat ta a toto bude trvat, az kym ti po tazkych nervujucich chvilach nezacne verit. Budes potrebovat vela trpezlivosti dat mu taku istou, ako potrebuje, ale da sa to. On sam v hlbke dusi iba chce, aby si ho uistila, ze ty mu tak neublizis, ako ta predosla..

katka98

no chceli by sme sa stretnut po sviatkoch...uvidim ze co a ako....len mi tak napadlo, ze ci vobec to ma zmysel.... :(
a rozijdeny je kratko...necely mesiac...ale ze ten vtah uz asi pol roka bol zly, len sa natahoval...a pod.

Pojašená

Ahoj ,
Chápem ako sa cítiš , ja mám niečo podobné ,ale jemu padol vzťah po takmer piatich rokoch , ublížila mu a dosť bol z toho mimo . Je to už niekoľko mesiacov . Čiže on i ja sme sklamaní v láske . Ja som sa viackrát popálila .

Jediné , čo tým chcem povedať , že bu´d opatrná , lebo ešte z toho vonku byť nemusí , ale aj može ... Ako je to dlho ?
Stretni sa s ním a uvidíš aký je , ak ti to aj naďalej bude vrtať v hlave , spýtaj sa ho na to .
Myslím si ,že máš právo to vedieť predtým ako by si dovolila niečo viac ... treba mať jasno ...