Prva gynekologicka prehliadka

kv

fuj ty kokos to je najnechutnejsie video co som kedy videla. aspon tu zenu mohli oholit boze fuj to je strasne.
no tak po tomto ma tam uz v zivote nikto nedostane, ja ked budem tehotna tak aj saama to dieta porodim :D
kks tak toto je fakt najnechutnejsie co som kedy videla a jak jej stlacala to brucho boze

samanthas

Noemi no tepla voda, ono vseobecne voda uvolnuje, alebo si napusti celu vanu a vystri sa lahni, vyslovene vyhrej sa v nej. Uvolni sa ti cele telo.

Noemi prag

asi mas pravdu samanthas, ale tak boli to stale.. a viem, ze som hlupa, ze som sa s nim vyspala, aby som jemu urobila po voli, aj ked ja som sa na to este necitila.. ak sa smiem spytat, ten sedavy kupel, to ako len v teplej vode??

Noemi prag

asi mas pravdu samanthas, ale tak boli to stale.. a viem, ze som hlupa, ze som sa s nim vyspala, aby som jemu urobila po voli, aj ked ja som sa na to este necitila.. ak sa smiem spytat, ten sedavy kupel, to ako len v teplej vode??

.weird

ja len na margo toho lekara - ak sa fakt sprava tak ako opisujes, plus ta ceresnicka na torte, ze ti povedal, aby si prisla vyholena... ehm, poviem len tolko: najdi si ineho/inu.

Noemi prag

on nebol taky, on vedel hned na zaciatku, ze som panna a neveril mi, ale potom pochopil, ze to myslim vazne, tak vravel, ze mu to nevadi, len po par mesiacoch zacal obcas podryvat na sex, a teraz som to uz nevydrzala a dala som mu co chcel, milovala som a nechcela som ho stratit..:(( a ked sme to robili tak.. a od vtedy ma tam pobolieva...