Make-up

Príspevok v téme: Make-up
Nyki

Ahojte :)
Potrebujem poradiť. Hľadám nejaký hustý make-up, ktorý perfektne kryje, vydrží aspoň 10 hodín, je zmatňujúci, nevysušuje pleť a po pár hodinách sa nestiahne len na póry. Nepoznáte niektorá taký ? :) Mala som Astor 16h mineral match bol neskutočne dobrý, no prestali ho vyrábať asi pred rokom. od vtedy skúšam skúšam rôzne make-up lenže všetko čo kúpim je buď riedke, čiže to nekryje dobre, alebo sa to po čase začne sťahovať len na oblasť pórov a robí fľaky.

Nyki

VICHY sú dobré make-upy len tiež cena je dobre vysoká :)) raz som mala asi ten dermablend asi pred troma rokmi. bol spoko len stojí 18 eur :O

simka111

ja som vichy mala, ale dost mi draždil pleť, asi preto že ma parabeny.. prave preto chcem mejkap bez parabenov, la roche by nemal mať, ale neviem či ten toleriane nebude ako maska a či sa nebudem velmi lesknut, hlavne ked pridem zo zimy do tepla.. a zas či mi unifiance nebude robiť šupiny..

fsjcs

simka: ja som mala tiez cely zivot problem s makeupmi, ale ten vichy mi konecne vyhovuje. ak nevies zohnat vzorky z predajni, skus pozriet ci niekto tieto makeupy nepredava na nete pouzite za par eur. alebo skus pozriet zahranicne stranky ci tam sa nedaju kupit vzorky

simka111

lebo ja ešte stále neviem či si mam kupit toleriane alebo unifiance fluid matt... alebo Lavera mejkap ... musim si zistiť zloženie la roche a či nemaju vzorky... viem, že vela ludi už pisalo skusenosti, ale moja pleť to je niečo ine.. :)

fsjcs

ja som s infinite matt nebola spokojna. vysusoval mi plet a hrozne sa usadzal vo vraskach ci v poroch a slabo kryl
ale photo finish od catrice bol lepsi, hustejsi a celkom spokojne kryl, ale na mastnej pleti sa rychlo zacal lesknut

lochness

Catrice Infinite Matt je taky kremovy, celkom dobre kryje, mal by aj zmatnovat... ja som s nim bola spokojna, len potrebujem svetlejsi odtien.. stoji do 7e v DMke, takze vyskusanie ta nevyjde az tak draho