Analny sex

Lulita

no presne preto to chcu chlapi, lebo sa tam netreba chranit

konecnik nie je stvoreny na sex, len ludia uz nevedia, co od dobroty, ale nech kazda ma ako jej vyhovuje

yahoo

Ahoj Lulita, prepáč že až tak neskoro ale nebola som tu skôr. Odpoviem ti na tvoju otázku: Nie nebolí ma to. Dokážem sa uvolniť a vychutnať si to a potom je to samozrejme príjemné :)

Adam Krt

no to by som aj ja bral ako vyhodu toho, ze sa mozem spravit priamo do nej, kedze HAK neuziva a pri pouziti pharmatexu sa trosku aj obavame..tak v tej ritke by to bolo super :P

pan d.

Mne sa pacilo na takom sexe to, ze som sa mohol spravit:) Ale my sme to robili len zriedka kedy, lebo ex na to nemala nikdy chut.

da sa to

Súhlas s blechou ... Kdesi som čítala , že cez konečník sa dá mužovi pomasírovať prostata a tým dosiahne veľmi rýchlo orgazmus ... Môžem to potvrdiť , aj v praxi to funguje :-) Len treba byť dostatočne vzrušený a použiť nejaké "mazivo " :-)
Opačne to tiež funguje podobne :-)

pan d.

Tak dobre. Tu su priznaky mojej schizofrenie:
1. Nudim sa niekedy dost
2. Niekedy premyslam
3. Velmi casto pocuvam hudbu
4. Rad sa zabavam s kamosmi
Cize, co mi poradis???
Najdi mi nieco ty, lebo ja sa v tom nevyznam. Ja nie som az tak pocitacovo zdatny, ty vies aj temu na fore zalozit a ja napr. nie a pod.

Lulita

no to hej a kopec gastoenterologov by vedelo rozpravat, ako na stare kolena plienky od poistovne im predpisuju, lebo zvierac na to nie je stavany

Lulita

blecha - podla mna to je pripad k pripadu, ty mas mozno tym orgazmus, ale niekoho to proste nezvzrusuje a je mu to neprijemne

blecha

no, takže vrátim sa k téme a otázkam:

normálne žijem, jem a všetko .... jediná výnimka je, že to tak nerobíme ráno, pretože to tam každého tlačí :D

ale v pohode cez deň, na obed aj večer hocikedy.

a ženy ak by ste chceli vedieť - veľmi ľahko týmto spôsobom dôjdete k orgazmu, ak by ste chceli vedieť.

a chlapi, aj vy si raz zažiadate strčiť prsty :P alebo aspoň roztiahnuť ritku.

Môj to voľakedy nepredpokladal, že také niečo sa mu bude páčiť, ale teraz keď ho tam pochytám, tak do 5 sekúnd je hotový :P