Mužský anál

Príspevok v téme: Mužský anál
-AsK-

Ahojte.Najprv by som Vás chcel upozorniť že niesom gay a nikdy som ani s gaymi nemal nič spoločné.
Mám takýto problém-->Vždy,takmer každý den mám veľkú akoby chuť si niečo vložiť do análneho otvoru.
Táto "chuť" je niekedy aj viac krát do dňa.Každý den si vyplachujem análny otvor aby tam nič nezostalo a potom idem na to.Vopchávam si tam veci rôznych tvarov a veľkostí.Vždy po tom sa cítim byť uvoľnený a taký akoby plný pocitu ktorý i vraví aby som to už viacnerobil ale newiem s tým prestať.
prosím Vás,tých ktorý majú s takým niečim skúsenosti tak aby mi pomohli s tým nieako pomôcť.
Ďakujem

rennne

škoda že čtu tyto komentáře až ted,,jsou 3 roky staré..kluci není se za co stydět,,je to normální...můj muž miluje anál...a čtu přesně to co mi dělá doma a já mu u toho asistuji..je to můj muž a udělala bych pro něj cokoliv,proto že ho miluju,,neštítím se...proč??? jsem žena ..ano praktikuji mužský anál

-AsK-

Powerman
ja pred tým vyplachovaním idem na veľkú a potom idem do vanekde odstránim zo sprchy tú sprchovaciu hlavicu a do análu si strčím len tú hadicu a potom pomaličky pustím vodu.Aspoň 1L a nechám tam tú vodu aspoň 5 minút a potom ju zo seba vypustím,a idem na vec.

Powerman

Myslím si, že to nie je žiadny problém. Ja to tiež občas robím. Naposledy som použil análny vibrátor. Strčil som si ho tam, kam patrí, ako keby prisadol, zapol vibrovanie čo znásobilo pôžitok a tak som sa spravil. Niečo krásne. Len mi povedz, ako prebieha u teba to vyplachovanie análu. Dik