ako dostat kramy?

rew

jekyaa> neviem ci si v poriadku, ale ta bolest brucha je ok :) ak je ti to neprijemne, skus si pohladat na nete nejake bylinkove caje, z osobnej skusenosti neviem odporucit. Mne zaberalo mat nohy(teple ponozky) a brusko v teple (idealne pod perinou s miskou cokoladoveho pudingu ;)), ak to bude velmi boliet, daj si paralen alebo ibalgin (panadol femina obsahuje nie len paracetamol proti bolesti ale aj nieco co by malo uvolnovat krce) heh.. a neurob chybu ako ja ked som si na stvrty den rano myslela ze uz mam po :) mi na prvykrat nedoslo ze v noci je to slabsie a cez den sa to vrati :D

jekyaa

ahojte babky :D dostala som menzes ::) a stvrty den na boli brucho . som v poriadku ? poznamka : tento menzes je moj prvy

alice566

pre MiFulAcik : po prve :D biely vytok signalizuje ze si v pohode a nie to ze mas dosat menzek ok ? po druhe :D si sibnuta ? vyvlavat prvy menzes sa neda on príde sám !:D vidno ze mas malo rokov :D po tretie : bud rada ze nemas menzes

pre HeDvA : výtok pravidlený neexistuje :D buď ho mአalebo nie :D Zrejme mas len PMS pockaj 2000 rokov a ok :D ale nie :D no ked ta bolia vajecniky je to v pohode zrejme sa menzes dostaví ale môže to byť len to ,že menzes dostaneš o 28 dní :) teda o mesiac :) teraz si pozorne pozoruj prínaky :) ak budeš mať bolesti aj nabudúci mesiac :) vieš čo ťa čaka :)

aaach deti :)

HeDvA

Ahojky chcem sa spytat ci ked ma uz tri dni bolia vajecniky dostavam vytok (pravidelne) ci uz nemozem dostat kramy
DIKY ZA ODPOVED XD

ellyy

lenuska vytok je priznak toho ze coskoro menzes dostanes :-))) takze zbytocne nestresuj, ze ho este nemas nikde nie je napisane ze ho musis dostat hned teraz telo si samo urci kedy na to pride vhodny cas:-)

lenuška00

Ahojte....ja maam 13,5r. a este nemam menzes ja som mala uz wela priznakow a nic..ja sa tak bojím. vytok je to take biele...skoro biele???? lebo aj to som uz mala a dost dlho asi od 12rokov.Poradte mi pls..

sheba

ach dzeci dzeci,ked neviete,tak nesexujte jasne ze aj male mnozstvo spermii aj den po menzese moze sposobit otehotnenie,a dokonca hocikedy,zavisi to od plodnosti zeny-alebo dievcatka a sikovnosti bicikovcov :-) ach mat tak decko asi ho prizabijem,keby sexovalo a nevedelo ako,co tak sem tam nieco prestudovat skor ako opriet o stenu???