Škodlivost chemoterapie

kraskaham

no tak sa mi mozte k tomu vyjadrit myslela som asi aj mlieko, vajcia a tak. nieco na styl vegana. a aj ja by som chcela vediet, ci su v pecenom mase enzymy.

RNG

Vitali, kd chces prist o zuby, len si ich cisti kyselinou citronovou.
O tom viem z osobnych skusenosti akurat dost, kazde 2-3 roky ma stoji plno penazi pokryvanie prednych zubov mojej zeny, ktora si ich v mladosti znicila hryzenim citronov, co v tom case povazovali dievcata za sposob, ako ostat stihle a mat biele zuby.
Nuz bielit to definitivne bieli, lebo to vyzere zafarbeny povrch....

kraskaham

tu nejde llek len o zmenu stravovania, ale o to, ze v prirode existuje asi tritisic alebo neviem kolko protirakovinovych latok. prosto treba zmenit stravu ze normalnu spracovanu vymenit za zivu, a aj maso je potrebne lebo tam sa nachadzaju enzymy zivocisne, ale nie to hormonove. a ide najma o tie latky, priamo protirakovinove, ze su aj prirodne nie je potrebne do seba pchat chemikalie. nechapem preco ludia povazuju zmenu zivotneho stylu za nieco malo ucinne, a nevedia spravit ani maly krok k tomu aby sa to uskutocnilo. podla mna zmena zivotneho stylu je tazsia ako dat si chemo. si predstav ze vacsinou su to ludia ktorii cely zivot necitaju, a su aj obezni, to ako ake konicky pestuju pozeraju telenovely.

0vecka

necital som diskusiu ale to ze je nieco rastlinneho povodu este neznamena ze to nieje skodlive... aj heroin sa vyraba z makovice...

llek

Tento typ diskusii o chemoterapii skoro vzdy tak trochu uviazne. Ked to tak z dialky sledujem, vzdy to skonci tak, ze tu pisu ludia, ktori sami nadorove ochorenie nemaju a v tom to je. Cele je to vzdy o tom ake je chemoterapia svinstvo, ako sa to da liecit inak a ze ti ludia maju uplne zmenit svoj zivot, stravu a co ja viem co. Vyznieva to cele tak trochu naivne. Uplne inak by tato diskusia vyzerala v pripade, ze by diskutujuci mali priamu skusenost s pacientami s nadorovymi ochoreniami. Onokologicki pacienti su specificka skupina pacientov, treba trochu poznat ich myslenie, ich pohlad na vec, ich skutocne pocity, to cim prechazdaju, ake su ich skutocne problemy.

vitali

RNG dakujem za radu! Nakupila som si dnes tie slamky :) Ale ako je mozne, ze niekde pisu, ze je dobre si dat na zubnu kefku citronovu stavu a cistit si s tym zuby a ze je dobry proti z. kamenu. Tak ako to je, kde je ten zlaty dobry stred? :)
K tym tehotnym zenam, docitala som sa, ze by mali brat vyssie, vysoke davky c vitaminu, aby babo bolo zdravsie. Potom by uz mala byt lepsia aj imunita.
Kraskaham, nemyslim si, ze sa nejak extra rozvinie tato tema... Mnohe hluposti sa tu preberaju na niekolko stran, zial, informacie v temach tejto podobnej by dali ludom viac!

RNG

Soda biklarbona nevylieci ziadne plesne ani candidy, akurat ze ciastocne odkysli telo, co je dobre proti rakovine.
Ale ani to samo o sebe nestaci, tj nie so sodou bikarbonou.
Urcite mnozstvo, dost velke , ludi, co pouzili vnutrobunecny alkalizator cezium chlorid malo uspech so znicenim nadorov pomerne velmi velky.
Lenze samotne znicenie nadorov neznamena, ze sa v buducnosti rakovina nevrati, ked je telo zamorene a tvoria sa dalsie rakovinne bunky a obrana je oslabena. Preto treba aj dalej telo odmorovat a posilnovat obranu