Škodlivost chemoterapie

RNG

Dieta dostava toxiny aj pred narodenim z tela matky. Ak ma to nestastie, ze ma obranny system slabsi, uz sa moze s rakovinou narodit.

kraskaham

inak ja som pisla na to ze male deti maju rakovinu preto, lebo nemaju dostatocne vyvinutu imunitu. lebo za ich zivota sa nemohlo este tolko usadit v ich tele vselijakych toxinov.

kraskaham

ale myslim ze obavy z toho, ze ci to nie su prosto vymsly, moze tiez zamorit telo. preto je asi lepsie vybrat prvu davku a potom zmenit radikalne styl. viete lebo niektori prehlasuju ze to vsetko su vlastne iba candidy, a plesne, a ze sa daju vyliecit sodou bikarbonou. asi tak.

RNG

Kraskakam, chemo sice moze znicit obcas rakovinny nador, ale v o to viac zamorenom tele a poskodenej imunite sa rakovina vyvinie nanovo velmi rychle, tj to nie je spravny pristup k lieceniu.

RNG

Vitali, pi citronovu vodu cez slamku. Kyselina citronova po dlhsom case vyzere zubnu sklovinu.
MMS je chlorat, oxidizer/okyslicovacm protirakovinny,a antimikrobialny, tiez protiparaziticky.
MSM je zdroj siry a univerzalne polarne rozpustadlo. nemylte si to

kraskaham

no a da sa to vobec odlisit ked pomoze chemo a kedy zmena stylu ked oboje sa berie naraz, lebo ja som toho nazoru ze prvu chemo kazdy prezije mozno tak male deti nie, a velmi stari starki.

vitali

Na to video som zvedava, co si tam dal RNG. Uz davnejsie som ho chcela vidiet, ale cas nevysiel. Pre mna osobne su to vlastne nove fakty, ale som nesmierne rada, ze som sa k tomu dostala.
Ivka, diky za nove informacie o mms :) Neskusala si ho, alebo niekto iny aj na zuby, ako prevenciu? Mozeme to brat aj preventivne v malych davkach? A da sa kupit v lekarnach bezne? Ja si davam citronovu vodu kazdy den,to bude taky slabsi odvar od msm :))) a som rada, ze to robim, lebo cez tuto zimu ma hrdlo nebolelo ani raz, doteraz som ho mala vsak veeelmi citlive a hops, citronik, ako krasne pomaha! :)

kraskaham

ale je mozne ze niekomu docasne chemo zaberie ked ma vodu v organoch to vypali nie? a potom si ludia myslia ze im chemo pomohla, ked hned zmenia zivotny styl, ani presne nevedia co im pomohlo.

RNG

Odporucam co najviac ludom si trpezlivo pozret toto video
www.youtube.com
Tam sa dozvies ako sa rakovina siri, ako sa da tomu zabranit, ako cela zalezitost okolo chemickych patentovanych liekov a inych patentov zacala a komu ten cely system vlastne sluzi a naco sa pouzil a este stale pouziva a to spotreba rastie, aj zisky z toho, vcitane vyvolania vojen,beztrestnom zarabani z oboch stran, potlacania demokracie, manipulacie celeho svetoveho hospodarstva a politiky.

kraskaham

a co su to vlastne tie chemoterapeutika, ja som niekde citala, ze sa pouzivali ako nejake bojove latky, ale to myslim nie je pravda. ci?