Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

dilmah

A ty sa mu čuduješ???? A teraz sa ideš ľutovať a sťažovať???? Alkohol neospravedlňuje a tvoje správanie má kto ospravedlniť? Že si si pustila hubu na špacír je len a len tvoja chyba a keby si nemala vyžraté, tak by si mu ani tých chlapov nespomenula! Ja byť tým chalanom, tak ťa k tomu opľujem a vykašlem sa na teba, lebo zdravá žena so zdravým rozumom toto nepovie chlapovi, s ktorým chodí a miluje ho, či už je ožratá alebo nie!!!! A to, že sa nevieš kontrolovať, keď si opitá, to je len a len tvoj problém. Milujem takéto kozy :D potom sa sťažujú, že ich chlap bije, nemáš chlastať a rozprávať somariny :D

veracruz

toto je zlozita situacia...ja prispejem len jednym...keby mne toto zacal vykladat moj milacik ci opity ci aky, tak mi tiez asi vystreli ruka, alebo minimalne by ma veeelmi svrbela. a chcela by som su to urcite este vyjasnit. chlap by mal mozno reagovat inak, ale clovek co rozprava sprostosti si tiez musi uvedomovat nasledky a rozmyslat. a ze je opity, to nie je ospravedlnenie, skor to pridava na ubohosti. moj nazor.

anka89

co chces provokujes rozpravas mu ze sa ti pacia iny muzi tak mu jednoducho uletela ruka ked si clovek zahrava s ohnom nech sa potom necuduje ze ho lice stipe dufam ze si sa poucila do buducna a nepi ked to nevies a mas priblble reci mna este nikdy neudrel manzel ale takymi sprostymi opileckymi recami by som ho nikdy neprovokovala a za triezva tiez poviem pred manzelom ze ten chlap je fesak a v poriadku ale ty s tou fackou rychlo vyrovnaj nerozmazavaj co sa stalo myslim ze v buducnosti ti uz facku neda ale opusti ta to budes inac prekvapena tak asi tolk

alen

je zbytočné čakať, že sa jedného dňa zmení ak nie si vo vzťahu aspoň trošku väčšou autoritou ako je on...ale môžeš to aspoň skúsiť... ak to niečo nezmení tak to radšej skonči :)

www.zdravevankuse.webnode.sk

napochybach

lilyanka ano,moc neprijemne situaacie :( on ma kopec dobrych vlastností a preto stale vaham,ci odist od neho,alebo nie ..
je to moj uplne prvy vztah ,prva laska ..pred nim som vobec nemala nikoho ineho...
preto vlastne ..neviem,ci mu mam dat zbohom,alebo nie,samozrejme chcela by som pokojneho vyrovnaneho cloveka,ale tak on takym nie je ,nikdy nebol,a asi ani nikdy nebude ,vie,ze mi to vadi,povedala som mu to,riesili sme to,ALE on na to vzdy povie,ze -v tom momente vybuchne,ale potom je kludny a ze ho mrzia tie nadavky,ale ze ich neadresuje mne,a že nikdy by nevybuchol len tak ,ale ze nieco zle spravím ...hm ,dobre nevybuchne preto,ze som mu zabudla dat " pusu na dobru noc " ..ale pre ine veci ,sice nepodstatnejsie,ale ...
nemozem sa odhodlať k tomu kroku ,aby som nabrala odvahu a opustila ho ..
inak je velmi mily clovek,snaží sa mi vo vsetkom vyhovieť ,nechapem,ako sa v nom dokaze toto biť .,.tieto veci ..viem,ze by nebol nervakom,keby mal doma ine zazemie,ale viem,ze to ma od pubety taketo spravanie,niekedy ..
ale napriklad su aj dni ,kedy absolutne nevybuchne a aj sa deju nejake veci ,co ho vytacaju,ci uz v aute,alebo ja ked niečo spravim,asi si velmi musí kusnut do jazyka,ale ..ako nemozem povedat,ze by som sa bala " jeho vystupu " ,to vobec nie ..lebo on sa snaží ovladat pri mne dosť ...a najma ,ked vie,ako mi to vadí ..nebojím sa jeho vybuchu zurivosti ,možno robím chybu,možno nie ..no nebojím sa ...myslím si stale,ze ho dokazem ukludniť :(

karamba

neviem, ale pol roka si tu riešila facku, teraz tu budeš riešiť aký je cholerik a ako ho zmeniť, potom o pol roka prídeš zas riešiť, ako ho opustiť.
Keď ti nevyhovuje, čo nevyhovuje, tak to ukonči čím skôr. Namiesto toho, že tu stále niečo riešiš, už si pol roka mohla byť bez neho a možno aj zotavená z rozchodu. Takto len strácaš čas. Pochop. Myslím si, že keď ho nenecháš teraz, tak v budúcnosti niekedy určite (čo si myslíš určite aj ty). Tak nie je lepšie dať zbohom po 4 či koľkých rokoch, ako potom po 15-tich?
Už urob ten krok, neboj sa, nerieš tu furt nejaké problémy. Nebudeš prvá ani posledná a určite to prežiješ, aj keď zo začiatku to bude ťažké. Ale takto by to bolo najlepšie pre oboch.

fero11111

ukazkovi priklad toho jake su zeny dokonca sa dala aj nabuchat :D od parchanta s cielom ze sa setko zlepsi :D snad po 25 rokoch sustavneho trapenia sa a pernament stresu :) odide do krizoveho centra pre zeny s tazkou poruchou osobnosti