Som v šoku - udrel ma

Príspevok v téme: Som v šoku - udrel ma
napochybach

dobrý vecer.
stalo sa niečo,co sa nemalo stat,som vo vztahu uz dlhe roky s muzom velmi neznym a jemnym,je naozaj citlivy ku mne a pod.Vravi,ze ma miluje viac nez seba,vsetko tak robí,nikdy mi nijako fyzicky neublizil,len je strasny nervak ..najprv bol nervak,len na inych,.teraz po rokoch vztahu,je uz nervozny aj ku mnne,vybusny hrozne...je protipolovy..

objasnim bloizsie,co sa stalo...boli sme vcera na diskoteke spolu ..a opili sme sa ,inokedy nepijeme,ale sme to prehnali ..a ja ked si vypijem hovorim aj to,co by som nemala,som strasne otvorena a tak ...zacala som mu hovorit,že sa mi pacili v priebehu par mesiacov viaceri muzi,a tak -je vsak strasnme ziarlivy,lenze na to som bohuzioal,akio opita nemyslela..
a on bol opity tiez,ale pozor ! nie tak,aby nevedel,co robi ..
a potom sme stali ..a on ma z nicoho nic udrel,ako som hovorila,viem,provokovala som ho,ale velmi ma to zabolelo,skor na dusi,nechapem,ako sa vobec toto mohlo stat...viem,ze bol opity,viem,ze som ho prorovkovala,ale preboha,som zena !a nesmie si dovolit udriet ma ..
nadovazok-sa mi neospravedlnil vobec,ja som ostala tak v soku,ze som hned aj vytriezvela ..zacala som plakat a vycitat mu,ze ma udrel a on na to,ze .." nebol by si,ale si ma provokovala ..prepac " ..to bolo jedine,co som od neho pocula ...ani naznak lutost ...
a este dnes sa potom ohradzoval tym,ze vobec nebola silna ta facka,len " plesknutie " ...
no mna doteraz stipe lice ..

som uplne na dne,v slepej ulicke ..ako si to mozem toto cele vysvetlit ?

GoFruit

Mame 2r syna. Hm bol uz nejaky incident ale to ja vtedy prudko zasiahnem. Na syna mi nikto siahat nebude. Moj muz je dost velky hysterik. Stane sa mala vec nepodstatna pre ineho a on zacne jacat. Ale nechcem ho tu iba ohovarat. Ma kopec dobrych vlastnosti. A je super otcom. A ked je v pokojovom stave tak vie byt uzasny.

lilyianka

no tak či onak sú to nepríjemné situácie aj vtedy, keď to v podstate nečakáš, a on sa na tebe vybúri ... toto je tvoj prvý vzťah? lebo ak áno, tak chápem, prečo mu nedokážeš dať zbohom ... ak by bol druhý, tretí, tak by si vedela, s kým do vzťahu ísť chceš a nechceš a s takýmto človekom by si v tom prípade urobila krátky proces

napochybach

babenky ..ale čo mam do šlaka ..robit s tou laskou ?:(:( ktoru v sebe mam ?:(:(:( uz roky ho lubim...:( neviem,ci dokazem zit bez neho ..vazne neviem ..

chapem vas,chapem všetko,co mi chcete povedat ...nebojte sa ...
a verim tomu,ze raz moj rozum jasne zaveli srdcu a rozidem sa s nim,v co najkratsom case ....

a viete,co je na tom najhorsie ?ze nepoklada za potrebne sa ani ospravedlniť ..nikdy ..za nič ..

ja sa netrasiem ale,co povie,urobi....lebo nikdy si neuvedomim,ze robim nieco az take zle,ako to on vníma .D:D:D
skor ked to len vyleti z neho,tak ostanem ako skamenena ..a mierne vs terse ..ale inak sa ho nebojím ..lebo viem,ze ho to prejde o chvilku ..
avsak bojím sa,že sa to bude stupnovať

fero11111

naco jej pisete zrusit zavret to tu nevyrovnana osobnost ktora prahne po laske ktoru nedostava tak ma aspon stres pernament kaslat nanu

lilyianka

no normálne to nie je a poviem ti pravdu, keby sa ku mne môj tak choval, tak by som s ním nebola ... ja tiež sem tam neurobím všetko super, a stane sa mi, že rozbijem, zabudnem, vylejem a pod. ale nikdy v živote by si neopovážil adresovať niečo na moju adresu ..jedine čo mi povie, že som drievko :D alebo som grimbloš ...ale to vždy s úsmevom na perách .. mňa by s takým človekom ani nebavilo byť, ani žiť, aby som sa pri každej príležitosti triasla, kedy zase vybuchne a za čo si to zase schytám ... ooo no to nie .na to sa mám moc rada

GoFruit

Ja som ti napisala co si myslim. Ze to ma od lasky daleko. No vidim ze sa ho drzis zubami nechtami. Zbytocne sa snazis pochopit preco je taky. Chcela bys i ho nejak ospravedlnit? Nie je ziadne ospravedlnenie. Och. Vela stastia

napochybach

viem,ze mam moznost sa nanho vykaslat teraz ,ked este nemame deti,ale ..ked sa vo mne bije srdce a hlava :( to je moj neustaly uz niekolko rocny boj...
nebyvam s nim,byvame kazdy inde
dobre,uznavam niekedy ma dovod,aby sa rozculila,le hentak ?aby mi povedal s nadavkou v otazke ?ze doboha ?a to kde sme ? co mozem v buducnosti cakat,ze mi povie,asi nic mile ..možno mi zacne uz aj priamo nadavat a hresit mi najvyssieho ..
ja ti rozumiem ,co chces povedat,ze si tiez mierne nervoznejsia,aj ja som niekedy,priznavam ,ale ! v zivote by som nevybuchla tak ako on,ze do nepricetna pomaly -že
bohovat ,kristovať pre malichernosti ..a este utocit slovne na niekoho a uplne vzblknut ?za to,ze som radio prepla na inu stanicu ?je to normalne ?
preco je preboha taky ?:(
ved takyto az nebol ..ked sme si spolu zacali,zdal sa mi velmi mierumilovny clovek ...
aa teraz mi nadava,ze ja mozem za vsetko,co vrvaí a ako vybuchne,lebo vraj ja DAVAM vzdy PRICINu ..ale nechapem,aku priciinu ..?za to,ze nieco horsie poviem,ako on chce pocut ?za to,ze urobim neumyselne jemu zle ?aj minule ..si kupil novu vonavku.a som svojou nesikovnostzou trosicku vyliala ..( inak sme boli pokojni pri sebe,boli sme unho ,a zartvali sme ,smiali sme sa ..uplne pohoda medzi nami ) ..a ked som 5 kvapiek vyliala,tak ..mi povedal,ze ." krista boha ..to co robis ?" ..
ja som ostala tichi,on stichol ..a ja som zaroven dodala,ze to bolo 5 kvapiek a on,ze videl,kolko to bolo,ze toho bolo vela ..preto sa rozculil.zevraj mu dam vzdy podnet ..je to normalne ?aby na nieco take povedal hento ?a uplne so zachvatom zurivosti ?ktory ho vsak hned za minutu prejde ? ..

podla mna nenormálne niečo ..CI SI VY MYSLITE ?