Ach ten pokec

Príspevok v téme: Ach ten pokec
melindaaa

s priatelom som nejaky ten cas, je to ten typ ktory bol schopny zniest aj modre z neba aby ma ziskal.. no co cert nechcel ked uz ma má narusa nas vztah toto forum ... raz si zabudol vymazat historiu a tam som sa docitala ze bol v miestnosti sexoznamka, stretko atd... hrozne som sa nahnevala a vyhodila mu na oci ci mu nieco vadi na mne alebo ci nieje spokojny ked tvrdi ze som pre neho ako stvorena...nema vo zvyku klamat, sam je ziarlivy ja skoro vobec niesom a preto som aj rozmyslala ci to spravil naschval aby tu ziarlivost vo mne vyvolal.. no on si z toho robil sranu ze ako sa hnevam zlato co ma este viac nahnevalo... preniesla som sa cez to a neriesila som to kym som to neobjavila zas uz zo zvedavosti.. tentokrat sommu to ale nepovedala no chystam sa... som z toho hrozne nestastna...kdze je sportovec a ma moznost odist bud do ineho mesta alebo do inej krajiny chcem mu povedat aby odisiel aby ma netrapil ... hrozne ma to deprimuje . uraza odradza od neho ze si na sexoznamke pise s inymi zenami nezavezne o sexe atd....aj ked to nic neznamena a je stale so mnou.. takto a mozno este horsie to bolo pri byvalom a povedala som nikdy viac... idem za zodrat aby sa mal dobre a on mi to vracia takouto cestou... ze ma ponizuje na socialnych sietiach a klame ma do oci... dnes som spala doma a ked sme volali pytala som sa ze o kolkej isiel spat, vraj ked ma zaviezol domov a pritom da da pozriet kedy tam bol prihlaseny...dnes o tretej v noci.. som zufala.. neviem co mam robit , jedno viem ze sa to nezmeni a bude ma klamat dalej... aj ked nechapem preco to robi mame pekny vztah, v sexe nam to klape.. co mu chyba, co si potrebuje dokazovat tym ze mi ublizi :(

onn

boze ved to je uplne v pohode , vsak to urcite len zo srandy alebo pre vzrusenie - co je na tom ? ved niektore pary si same zapnu webkameru a si to rozdavaju pred nou

Veronika_27

Problém je, že neviem o takom chlapovi, čo by toto nerobil :/ ja ani neverím, že taký nejaký existuje, že ked niekoho má a je fakt spokojný, že si bude držať zdravý odstup...
Ja som to tiež riešila a neviem či to má význam, aj ked ti sľúbi, že s tým prestane, začne to robiť potajomky a ešte viac ťa bude bolieť to, že ti kvôli tomu začal aj klamať..

odpovedam

daj mu ultimatum. Bud ty alebo sexzoznamka. Bud nekompromisna a nenechaj sa ukecat, ani chlacholit. Ak mu je lahostajne, ze ta to ponizuje, tak ti moze byt lahostajny aj on...

hviezdicka5

Presne tak, mas na lepsieho. Urcite sa s nim este raz porozpravaj aj ked pochybujem ze s tym prestane. Budes sa len trapit a to nema zmysel.

ulrika3

ja by som sa nato spytala jeho a urcite by som tomu dala koniec. lebo ked s tym pokracuje nadalej aj potom ako si mu to povedala tak aj bude potom si spravi aj druhy nick a ani o tom nebudes vediet. ja by som to riesila rozchodom. pripadne tomu daj este sancu a uvidis ci sa nieco zmeni.