Silvestrovské ožranstvo

lost

Dadula56

A ked som minule obhajoval teoriu "alkohol = droga" tak ma ludia vysmiali :D

fakt mam niekedy sto chuti stat sa druhym Ficom, alebo rovno Hitlerom :) alebo farmamagnatom..

nirvana

Dnes som si pripijala vineou a necítim sa byť poškodená. Nevadilo by mi ani víno, v podstate mi je to jedno, ozieraniu nerozumiem. Ešte tak u pubertiakov, ktorí skúšajú.

Grand Husky

nirvana, to je druhá vec, ktorej zmysel mi úspešne uniká - neustále odpaľovanie pyrotechniky...

tbl555&Dadula56: Pravdu hovoríte... Z toho dedukujem, že tí ľudia by vlastne boli najradšej ožratí každý deň, alebo sa mýlim? To asi veľmi záživný život nemajú.

Dadula56

Keby len Novy rok, tu si uz vacsina vyraba prilezitosti, aby sa ozrala do mimozy. Narodeniny-chlastacka, meniny-chlastacka, spravil som skusku-chlastacka, nespravil som skusku-chlastacka, piatok-chlastacka, kamos dosiel kuknut zo zahranicia-chlastacka...atd. pokracovat sa da do nekonecna. Zrejme na tom chlaste nieco bude, co som tam ja neobjavila. Pockam si s tebou na odpoved.

tbl555

Pretože je to zvyk - oslavovať...a vlastne sa možno ani vôbec netešia, že nejaký rok bol alebo bude, nemajú ani skutočne čo oslavovať ale využívajú "pozitívne" účinky alkoholu na zlepšenie nálady, pretože bez neho by možno ani nevideli dôvod na oslavu.

lost

To sa spytaj ludi, vedla ktorych stojis na namesti a takmer ta trafia so sampanskym co otvoria len aby ho vystriekali.
Myslim, ze by Fico mal viac zdanit chlast, lebo maju ludia prilis vela penazi a chlast je konieckoncov luxus, ktory k zivotu nepotrebujeme.

neviem ti na toto odpovedat, preco ludia stoj co stoj potrebuju pit, a to piju ludia fakt vsetkych kategorii, aj o ktorych by som povedal, ze by nepili :)

zaujimave, preco - lebo to je ako umyselne nachladnut a potom zdraviet, dava to zmysel?