Velmi citliva plet

Príspevok v téme: Velmi citliva plet
petus687

ahojte. moj problem spociva v tom ze mam strasne citlivu plet, dlho som trpela akne, teraz uz je to ok, ale ostala mi asi z tych vsetkych pripravkov alebo neviem z coho uplne citliva koza....cela som cervena resp. ruzova, ked sa vecer odlicim som chvilu uplne ako rak, potom sa to troska ukludni a rano to je najlepsie, rano mam iba par flakov po akne este, ale znova ked si vycistim a oplachnem tvar, znova som taka do cervena...velmi ma to stve, bez make-upu nevyjdem ani von tak sa chcem opytat ci mi neviete na to nieco poradit? vyskusala som par kremov co boli urcene na citlivu plet, nic nepomaha, ba este naopak mam pocit ze z tych kremov ma to este viac stipe a viac som cervena..nemate niekto nejaky domaci recept pripadne fakt nejaku kozmetiku ktora pomoze?

faidra

ano, mam citlivu pokozku a tento krem mi velmi vyhovuje... ak nechces investovat do biodermy, urcite skus ryor, je cenovo velmi fajn, maju aj pletovu vodu, pletove mlieko pre citlivu pokozku... neviem odkial si, v BA maju predajnu, kde ti aj poradia, inak sa daju veci od Ryor kupit v Teta drogerii alebo cez net na ich e-shope... este mozem poradit, skus www.mujryor.cz, tam je online poradna, kde priamo ich kozmeticky radia, ake vyrobky pri akom type pleti, ak im opises svoj problem, sami ti navrhnu, co by bolo pre tvoju plet najlepsie... drzim palce, nech si spokojna :)

petus687

aku micelarnu vodu??

o bioderme viem ale je dost draha a podla mna to budu zase len zbytocne vyhodene peniaze, kupila by som to jedine ze by mi tu niekto napisal ze to naozaj pomaha :/ ...faidra a ty mas tiez takyto problem a ten ryamar krem ti pomohol? ci len ho proste pouzivas lebo je fajn?

faidra

ja mam rada krem Ryamar znacky Ryor, je urceny na velmi citlivu pokozku, nestipe, nepali, je velmi prijemny, skus si o nom precitat na nete viac... alebo potom odporucam pripravky z rady Bioderma Sensibio, myslim ze maju aj krem proti zacervenaniu, ale aj vodu na odlicovanie, vsetko urcene pre citlivu pokozku