Neustale chora

Príspevok v téme: Neustale chora
zuzik412

zdravim...uz asi od polky novembra som vkuse chora, stale mi nieco nie, mala som 3 anginy a teraz zapal priedusiek. predtym som musela ale aj do skoly chodit, skusky a tak, teraz ale cez ten zapal priedusiek od 20.12 doma lezim, spavam v hrubom pyzame a hrubych ponozkach, vypila som hektolitre zazvoroveho caju, kloktala som, jedavam citron med, vsetko mozne, urobila som si aj cibulovy sirup na priedusky no proste poctivo sa liecim, dobrala som lieky od doktorky , uz som bola v podstate fajn, no dneska rano som sa zobudila znova na bolest v hrdle a bola som spotena, takze som mala si aj teplotu v noci. ani nie tak hrdlo ma boli, ale mam pocit akoby to podnebie nad, neviem....uz som zufala, nechapem co je to so mnou, dneska musim uz nazad do BA koli skuskam, neviete mi niekto poradit nejake domace recepty, nieco na imunitu, hocico...jedavam hlivu ustricnu , ta je vraj na imunitu dobra, celaskon kazdy den, vselico mozne do seba pcham, ako je toto mozne ? :(

RNG

Moje nastroje na problemu s hornymi dychacimi cestami su roztok GSE, pit aj kvapkat do nosa,
entericke kapsule oreganoveho oleja(pozri produkt firmy NOW Foods),
oleuropein z extraktu z olivovych listov(davka 3 x 300 mg oleuropeinu), NAC(acetyl cystein na odmaskovanie "chronickych " infekcii ako biofilmy, vnutrobunecne patogeny, L-formy a podobne), davka 2 x 600 az 1200 mg.
Na virusy si teba zvysovat viralnu imunitu, pozri cez Google.sk uvedenim rng herpes.

spaceboy

ahoj, na posilnenie imunity a hlavne v zime je dobre tiez vela vitaminu C, ktory sa vo velkom mnozstve nachadza v citronoch, pomarancoch, paprike. Este uvazujem, ze pevna imunita je dosledkom dobrej mikroflory v crevach, preto aj v tvojom pripade ak si brala antibiotika by som ti odporucil vyvazit ich probiotikami, dobre video som o tom nasiel tu www.sunpharma.sk , ak si uz vsetko ostatne skusila, mozno aj v tomto by mohol byt problem

zuzik412

v mojom malom meste neviem ci je aj nejake ine...ked sa vratim z BA tak zbehnem za obvodnou asi nech mi vybavi nejake vytery

Lulita

zuzik - netreba sa nechat odbit, bez vyteru ti n emozu tvrdit, ze si ok, ked zjavne nie si, zmen orl, proste chod k inemu

zuzik412

aha okej dakujem...na ORL sa bola uz dvakrat a vyter mi nerobili, iba take bezne vysetrenia ja sa nevyznam, povedal ze vsetko je okej tak nechapem :(

Lulita

zuzik - v lete ani mne nic nebolo, tiez ked pride zima ide to dole vodou, ano kupis volne v lekarni, ved si daj do google imunoglukan, v podstate je to z hlivy ustricovej, co jes, odporucam aj si dat urobit vyter na orl, mozno mas bacila, ktory je uz v chronickej forme

zuzik412

lulita a ten imunoglukan dostanem volne v lekarni? ....ebi teraz ich zahnisane nemam, mala som ich 2 tyzden hnisave na prelome novembra a deembra, brala som penicilin, zabral iba na chvilu, potom znova hnis tak mi dali dalacin, ten uz zabral, teraz hnis nemam len ma proste boli hrdlo a teraz si akurat meriam teplotu mam uz zvysenu trochu :( ....a lulita no trapim sa psychicky to je pravda ale to uz dlhsi cas a v lete mi nic nebolo co sa tyka fyzickeho zdravia

Lulita

a mozno ta nieco trapi psychicky, ja som chorlava, ked neviem co a ako dalej a mam strach z buducnosti, tak porozmyslaj, zdravy moze byt clovek, len ked ho nic netrapi

Lulita

imunita v keli, ja som chora s malymi prestavkami od septembra, asi si vypytam testy na imunitu, zrejme je v haji

je dobre brat imunoglukan, ked som ho brala rok mi nic nebolo a odolala som aj virusom, co mali ini okolo, asi na nho opat nabehnem, aj ked je drahsi