Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

mima180279

ahojte ...tak ja si užívam leto záhradu bylinky a bazen... papám kopec zeleninky a bielkoviny občas dukan. housky a snažím sa veľa piť aj keď sa mi to nie vždý darí.... váha mi asi stoji ale občas mam aj prehrešky tak som rada že aspoň nejde hore... tašim sa lebo mi začína moja zeleninka čo deň zbieram uhorky šalátik mrkvičku a cukyny...

mima180279

tak ja dnes papam šampióny s vajičkom a dukan.hóusku zo zeleninovým šalátom na obed zeleninoví vývar...

mima180279

ahojte baby..tak ja dnes mesko a hromadu zeleninky tvaroh dukan housky a mlieko
DM tie kon.a pukance na chvíľku odlož..uvidíš ja som ich teraz dlho nemala lebo som nebola v DM-Drog. idem zajtra k sestre tak sa považím ale mam zavárať čerešne tak už teraz viem že budem aj hrešiť... sňať len do obedu...

DM

ahojte!ina prezyvka,ja tiez somostala stat a dufam,ze sa to rozbehne...tiez sa snazim vsemozne a nic sa nedeje...ale verim,ze to pojde dole:)

ina prezyvka

caute baby, ja stale tych 9kg dole, nejak sa to zaseklo a to ani nehresim.. asi si dam znova par bielkovinovych dni a uvidim..

DM

ahoj mima!to cvachtanie nas tak unavilo,ze sme padli do postele a okamzite sme zaspali,zase stojim s vahou,tak ja neviem,asi musim prestat jest tie konfl.inac uz neviem..co si myslis ty?