Chcem schudnúť 5 KG, kto sa pridá?

poisson_fr

Ahojte. Rada by som sa k vám aj ja pridala ak vám to nebude vadiť. Mám 165 cm a 58 kg. Chcem schudnúť na takých 51-52 :)

Meretseger

Počula som čosi také, že tá mantra, ktorú stále každému vtĺkajú do hlavy, že treba raňajkovať, padla. Vraj je lepšie zjesť až čosi malé na desiatu, aby organizmus spálil úplne všetko, čo prijal z predošlého dňa a neukladal zvyšky. (Takto to znie trochu zvláštne... pamätám si to dobre?) Čo myslíte, môže na tom niečo byť?

Meretseger

Cítim sa divne, keď mám 54 kg pri výške 160 cm :D A ciele sú tu 52 kg pri 170 cm, apod... Môj asi dosť nereálny cieľ je dať dole 10 kg, ale na začiatok sa rada pridám aj s tými 5... Len čo dojem XD XD

kamoska_

Ahojte kocky, tiez sa chcem pridat,ak mozem. Som na tom podobne ako lulls a tiez chcem tych 5 kileciek. Uz som pomaly zacala, pokracujem, cvicim dlhodobo, stravujem sa zdravo, len som mala teraz dost problemov, tak sa mi vaha trochu pohla nahor a citim sa zle, tak to chcem upravit naspat :)

Allyen

Som rada, ze ste sa pridali. Podla mna by sme sis mohli pomenit maily, alebo pripadne facebook:) a dohodneme co a ako...ozzvite sa na mail janka.hrudalova@gmail.com

terkita

ahoj, kedysi som mala takú istú váhu oko ty presnejšie 69,9 pri výške 172 cm. Vtedy som si povedala dosť a zostavila som si sama jedálniček, ktorý mi maximálne vyhovuje..v priebehu 2 mesiacov som schudla na 63 kg. Myslím, že som schudla zdravo hlavne preto, že som bola trpezlivá, vedela som, že treba vydrž a výsledok sa dostaví :) netrápila som sa diétou a priznám sa, že ani pohybu som nemala nejak extra..ale podarilo sa to :) Bolo to asi pred rokom alebo dvomi..odvtedy som aj pribrala max.2 kilá, ale aj schudla taktiež max. 2 kilá. Teraz po sviatkoch mám nejakých 62 ale necítim sa dobre..chcela by som vážiť 60 preto sa k tebe pridám ak by si chcela :)

lulls

ahoj ja chcem tiež schudnúť 5 kg mám 170 cm a 57,5 kg.. áno nieje to veľa, ale chcem sa cítiť lepšie, pretože moja váha normálna je okolo 52 kg.. chcela by som schudnúť tak, že budem jesť len polovičné porcie každého jedla