Zbil ma

Príspevok v téme: Zbil ma
Jaja919

Mala som 3/4 rocny vcelku pekny vztah, velmi pozorny mily partner. Rad mi robil radost, nosil mi len tak drobne darceky aby ma potesil, pomahal mi v mojom byte s opravami, aj take, co som ho neziadala. Boli sme uz na dvoch kratkych dovolenkach a bolo super. Ked sa mi v zivote nedarilo, bol mi oporou, utesoval ma, stal pri mne. Co mi ale vadilo, ze sme sa velmi malo videli, byvali sme dalej od seba ale nie tak daleko aby sme sa nemohli castejsie vidat. Vacsinou sme sa vidali 1x za 3-4 tyzdne. Vacsinou sme si teda len volali alebo pisali cez net. Cas si na mna viac nenasiel, vacsinou travil vikendy s rodicmi a velmi casto navstevoval aj svojho kamarata. Sluboval ale, ze sa budeme vidat castejsie aj ze raz spolu budeme byvat. Prvy krat ma pozval do svojho bytu teraz na Silvestra. Stravili sme ho na chate jeho rodicov, bolo fajn. Az na to, ze na druhy den doobeda o pol 10 dosli jeho rodicia do chaty, co som necakala a bola som skoro naha. No neskor dosiel este jeho stryko a mali asi 2 hodiny rodinnu debatu, mna si moc nevsimali, citila som sa tam nadbytocna. Tak som sa isla prejst na dlhsiu prechadzku sama do lesa. Do jeho bytu sme sa vratili az navecer. Ja som bola unavena, isla si lahnut. Ked som vstala, nebol v byte, nechal mi len odkaz ze pride o 8 vecer. Nenapisal kam isiel. Ostala som niekolko hodin sama v jeho byte a bola z toho strasne sklamana. Ked sa vratil, ze bol u kamarata, ja so nanho kricala, pohadali sme sa, on ze a co sa mal kukat na mna jak spim? Dost skaredo sme sa pohadali, uz sme sa aj urazali, ja som mu povedala, ze sa nedivim, ze je v jeho veku stale sam pretoze je postihnuty na mozog on na mna krical ze ja este viac. Ja som sa chcela zavriet do izby, on mi chcel este nadavat, siel za mnou, ja som ho chcela vystrcit z dveri a zabuchnut ich, vtom ma on zacal udierat pastami do tvare a hlavy, bol dost brutalny, udieral z celej sily hlavne do tvare ale aj inde. Ja som sa zurivo branila a bila ho tiez, bola som ale slabsia, prehrvala som, zvalil ma na postel a bil a bil. Podarilo sa mi dosiahnut na svoj mobil, schytila som ho a zacala ho nim celou silou udierat do tvare a hlavy. Ked ma nechal tak, vyskocila som a usla do jedinej miestnosti, kde som sa mohla zamknut - na zachod. Neskor prisiel, nariekal, jak som ho strasne zbila a ze nech vylezem, snazil sa vypacit zamok, to sa mu ale nepodarilo, nieco hodil do dveri a rozbil to o ne. Ja som tam sedela skrcena v kute a bala sa. Po dlhom case ma presvedcil nech vylezem, ze mi nic neurobi. Tak som vyliezla, len ma poslal do izby spat, ze na druhy den ma odveze domov. A ukazal na velku hrcu co mal na cele, co som mu sposobila udermi mobilom. Vsetko daval za vinu mne, zo mna robil agresivnu hysterku co ho fyzicky napadla a tazko mu ublizila. Ja som nemala tak viditelne zranenia ako on, ale na hlave som mala tiez dve bolestive miesta po uderoch, z nosa mi isla krv, na nohach par mensich modrin, bolesti ruky pri pohybe a bolesti brucha. Na druhy den ma bez slova odviezol domov. Co si o tom myslite? Som ja vinna?

ebi77

zlú otázku si si dala, to je jedno, kto bol vinný.

otázka je či CHCEŠ PREŽIŤ ŽIVOT S TAKÝMTO ČLOVEKOM ???????????, ktorému už z malého problému prasknú nervy a nemá zábrany v tom čase dokonca zbiť brutálnym spôsobom ženu (ako si hovorila v texte, nemám pocit, že by sa jednalo o jednu facku).

Ak to spravil raz, spraví to aj inokedy!! to si píš!!!

Dadula56

Nie vinna nie si a mala by si okamizte prerusit kontakt s tymto chlapom a najlepsie zajst k psychologovi, pretoze to, ze sem vobec pises, ci si vinna, ze chces radu ohladom tohto problemu, ze si ten vztah okamzite neukoncila, svedci o tom, ze si na najlepsej ceste sa stat tyranou zenou.
Co tu Muckoo pise ma v sebe dost pravdy, tiez mam pocit, ze staci, ze pride odprosit s kvetinkou a vezme ho naspat. Psychopati, nasilnici vedia vyhladat typy zien, ktore si to nasilie nechaju. Bohuzial...

Leela333

muckoo, ale títo "debili" sa hneď neprejavia. Môže trvať rok, dva aj dlhšie, kým ukážu, akí naozaj sú a dovtedy môže žena žiť v mylnej predstave, akí sú úžasní (čo aj opisuje Jaja v úvode). Takže sa upokoj s takýmito vyjadreniami.

belize

Toto čo tu píše to dievča, tak to sú 100% symptomy týraných žien..oni si totižto po bitke namýšlajú, že oni sú na vine, že dostali bitku a si ju aj zaslúžili...takže baby, pozor, ak vás zbije váš miláčik, tak bacha, preč od neho na sto honov !!!!!!!žiadne ospravedlnenie neobstojí !!!

muckoo

alibi okej som hovado...jajka strasne co sa ti stalo, je to hulvat, keby som ta mohol pomojkat a uchlacholit spravil by som to, skoda ze chlapec pride s ruzou par teplymi otrepanymi recami a ty pobezis naspat za nim, lebo vies ze ho zmenis, akoby sme uz tento scenar nepoznali

blecha

to 3/4 je trištvrte ročný vzťah?

myslím si, že to je jeden kretén, čo by sa mal liečiť. asi aj kurevník a psychopat.

nie si za nič vinná.
mal by sa troška viac ovládať

v tomto prípade radím jedine rozchod.

belize

Osobne si myslím, že žije dvojakým životom, do ktorého ťa nechce pustiť, takže asi by som si o nom pozisťovala určité veci a potom to uzavrela. Dať sa otlkať? ..no to predsa nie ! Chlapec má očividne problém, takže nech si ho lieči na niekom inom..

muckoo

alibi drz sa temy a neries moju osobu, za to ze pisem inak ako 90% ludi musi byt moj nazor zly ? tvoj nick hovori za vsetko alibizmus nadovsetko, za nic nie som vinny ja, samozrejme ze neobranujem toho chlapa co ju zmlatil, ale ked je niekto naivny a hlupy ako ona tak co uz