masturbacia zien

Girl456

Ahojte.
Ja mám 11 azačala som len tento rok.
V 10 rokoch som dostala menštruáciu.
A už mi mešká 5dní.A bojím sa že je to niečo veľmi zlé.Prosim napíšte mi či menštruácia príde alebo nie.Dopredu ďakujem.

zeddy

Ahojte, som smutný už asi týžden frajerka ma rada sadomaso sex dal som jej do vagíny petardu ona s tým suhlasila zapálil som to a bolo to všetko v piči :( dost hlboko rozrhalo jej to vaginu teras to šiju dufam že sa ešte zahrame..... No a teras druhý problem je to prúser ked si honim strúhadlom na syr ? mne to je príjeme no potom je koža inde a krv po celej miestnosti....

HoneyPie

Ahoj dámy a dievčatá. Mam 1 a potreboval by som poradit.

1. Rad by som sa o zenskom tele v oblasti pohlavnich organov dozvedel viac lenze dpoluziacok sa radce nebudem pitat a mi sa na biologii budeme ucit o rozmnozovani az zapar mesiacov a aj to nie vsetko a ese ktomu mozno aj oddelene.

2. Ako by som vedel odhalit ze kedy si spoluziacky masturbuju. Myslim ze napr. vcera alebo predvcerom.

Prosim napiste na gmail: 8willko@gmail.com

neznama_baba123

Ahojte mam 12 a chcem zacat masturbovat ale neviem ako nato. Vela veci sa bojim a prosim nejake baby ktore maju skusenosti aby mi poslali nejake rady alebo video ako to robite vy. Moj email je male.dievcatko123@gmail.com
Snazim sa odpovedat co najskor
Vopred dakujem :)