Asi natrhnute vazivo v ramene

Príspevok v téme: Asi natrhnute vazivo v ramene
Kukly

Dobry den,vedel by mi niekto poradit nejaky vytamin alebo liek na pravdepodobne natiahnute vazivo alebo roztrhane.Presiel som na par mesiacov z boxu na mma a tam mi nejako pretocil trener ruku a tam to zacalo.Najpr som nemohol tocit rukou 360stupnov do okola a trochu ma pobolievalo ale este som netusil ze s nim nieco je az po 4 mesiacoch som zacal opat boxovat a na treningu ked som daval na mech spodny daleky hak mi rameno akokeby vyskocilo a a preskocilo do inej polohy,bola to hrozna bolest ale zrazu som tym ramenom mohol tocit opat dookola a po piatich minutach som uz mohol na mech opat boxovat ale len direktamy v ziadnom pripade nie hakmy.ale v ziadnom pripade nie hakmi.a kazdy asi 2 mesiac ked dam silny spodny hak mi to rameno opat akokeby vyskocilo a vratilo sa a potom to riadne boli.deje sa mi to uz asi 20 mesiacov a neviem to nijako vyliecit.a to som uz aj zacal k tomu aj posilovat a pri cviceny robim aj tazke cviky z velkymi vahami a zvaladam to aj ked ho trochu citim.vcera po posilovni som opat trochu zaboxoval na mech a opat sa mi to stalo ale dnes to uz aj riadne boli a to uz skoro nic s nim nerobim.neviem ci uz tam aj nemam nieco natrhnute.Ked boxujem direktmi mozem boxovat silno ako chcem a skoro aj ked to mam cerstvo zranene ale pri haku okamzite naskoci ta bolest akokeby som tam mal nieco potrhane a aj akoby to rameno vyskocilo.Dakujem za hocijaku pomoc lebo ja netusim co s tym a tu v anglicku mi ty doktory daju na to ibuprofen alebo povedia ze nemam boxovat ale tuto moznost si dovolit nemozem.

renali

Kukly. pytaj sa na magneticku rezonanciu od ortopeda...tam ti zistia, ci to nie je natrhnute a aj keby tomu nic nebolo, len natiahnute...nech ta posle na rehabilitacie... vystriedaj magnetoterapiu, elektroliecbu, ultrazvuk i biolampu a to ta da urcite dokopy...trva to tak 2x10dni, zaberie to tak polhodku denne...pocas liecby uplny klud, aj na dva mesiace..nepretazuj, uplne zlahka potom zacinaj... vela sportujem, bezne sa mi taketo veci stavaju...aj pretrhnute slachy sa daju dobre zrehabilitovat... :)

hviezdicka5

Cudujes sa ze ta to boli 20 mesiacov, ked tomu nedas pokoj? Nemal by si trenovat cez bolest je to zbytocne a predlzujes si tym zranenie. Ak si nemozes dovolit prestat tak ta to neprejde nikdy a len sa ti to zhorsi a uz to nevyliecis...rozmysli si ci je pre teba prvorade zdravie alebo box.