Kamarátka chudne čudnou formou

Príspevok v téme: Kamarátka chudne čudnou formou
BarbaraBárbi

Mám kamarátku, ktorá ešte pred sviatkami vážila 85 kíl, včera som ju stretla pod dlhšom čase, ako vymenená 15kg dole. Pýtam sa ako to zvládla, najprv že dietky držala a pod., ja som jej však neverila, lebo normálnou dietou by neschudla za mesiac 15kg. Tak sa mi priznala, že to čo zjedla, vyvrátila. Ja niesom obézna, len ma zaráža to akým spôsobom schudla. Je vôbec možné schudnuť vracaním ?

orchidejka

bulimia...najlepsie by bolo keby si sa s nou porozpravala, nastuduj si co to o tej teme a dospejte k nejakemu rieseniu

MartinaV

a nemoze mat aj nejaky zdravotny problem napr. virus ... no rozhodne bude dobre zistit viac lebo je to zvlasne...

Larrra

to nie je ziadna dieta, ani chudnutie, to je bulimia a to je dost vazne, mozno tym na zaciatku aj dost schudne, ale mala by s tym skoncit co najskor, znici jej to zdravie aj zivot

BarbaraBárbi

Ja stále nechápem aký to má vplyv na chudnutie. Veď to čo zjedla, tak nevyvrátila hneď, a nevyvrátila všetko, skúsim sa s ňou porozprávať, moc sa o chudnutie nezaujímam, kedže nemám s tym problém, a ani poriadne neviem čo je bulimia.

Magy

samozrejme ze sa da, tato "dieta" sa nazyva bulimia. ale aky to bude mat dopad na jej zdravie a ako bude vyzerat za par mesiacov ci rok, sa radsej uz ani nepytaj.