Závislosť na liekoch v skúškovom

Príspevok v téme: Závislosť na liekoch v skúškovom
matthias 777

zdravim, je mi STRAŠNE !!! lebo som totálne závislý na zolpideme (sedativum) a zároven sa musím ucit kazdý den min. 6 hodín kvoli skúškam az do 7 februára, takze to nemozem vysadit inak by som min. 2 dni nespal - den spal - 2 dni nespal atd ! a tým pádom by som sa naucil velké h :( lebo bez spánku som vyčerpaný, .. nemozem bez toho spat

zolpidem uzívam asi 2 roky, .. 1 a trištvrte roka som to mal pod kontrolou, vedel som prestať aj na 2 týždne kludne, v posledných 2 mesiacoch, ked to nemám denne tak šaliem, ....

velmi to chcem vysadit ale nemozem, ..neurolog mi povedal ze to mam brat cele skuskove, ze az po skuskovom to budeme liecit, ale ja to brat nechcem,... idema jebn...

dnes mi robilo problem písať slová (poznámky), tak som z toho rozj..

niaka rada co s tým ?

orchidejka

urcite s tym zacat az po skuskovom ak chces porobit vsetky skusky pretoze inak by ti to mohlo este viac uskodit.
ja mam opacny problem, len co chytim knihu do ruky tak uz spim :P a to je jedno ci je desat rano, tri poobede alebo devat hodin vecer

Maoam

s redukciou a postupnym vysadzanim mozes zacat AZ PO skuskovom, teraz by to bol horor, vydrz to skuskove a potom postupne redukovat pod dozorom neurologa

Iba Katka

neurológ má pravdu, aj keď si uvedomuješ svoju závislosť, robiť také zmeny v skúškovom ti môže uškodiť. Vysadíš ich a prestaneš to zvládať, nebudeš vedieť spať, no budeš unavený, nespravíš skúšky a nakoniec sa zrútiš.
Ale je dobré, že si uvedomuješ, že máš problém a chceš to riešiť. Veľa šťastia