Chcem sa zmenit a zit uz konecne normalne !

Príspevok v téme: Chcem sa zmenit a zit uz konecne normalne !
Truffla

Ahojte, mam 18...

Pridala som sem uz milion tem, pretoze chcem pocut naozory vela vela ludi ....

Pridala som semt temy ako zalubena do ucitela, alebo 16 rocny rozdiel vo vztahu alebooo friends with benefits... vsetko mozne co ma v zivote aspon trochu trapilo som sem dala....

Ale teraz viem ze potrebujem KONECNE ZMENIT SAMU SEBA !

Toto su body, ktore chcem zlepsit>

1. Chcem mat svoju hrdost.....
-Chcem byt ta, za ktorou chlapi pojdu a budu volat mne a nie ze JA budem stale iniciativna a dobidzat a robit vsetko len preto lebo k nim nieco citim... proste NIE

2. Chcem vztahy a zalubenost prezivat V NORME
- Chcem aby som neprezivala v horuckach a krcoch ked mi neodpise chalan na smsku, alebo ked nezavola hned a tak.... Stava sa mi casto, ze mam niekoho a ma mi napisat... on neodpise ja idem umret od stresu, mam teplotu, motyle v bruchu, mam chut skocit z okna.. a neskor napise a ja sa smejem jaka som bola blbe ... ALEBO ... mal mi zavolat ... a nezavolal, bol uz vecer.... ja som ho uz uplne zatratila, povedala si ze ho nenavidim... a zavolal mi v noci, lebo mali akciu o ktorej mi aj hovoril... ale aj keby neodpisal ci nezavolal, chcem to prezivat v NORME.... ved zase sa nic take nestalo, to si chcem povedat !

3. Nechcem sa navezovat na chlapov ani na ziadnych ludi..... Chcem byt stale samostatna jednotka a nechcem aby sa moj zivot uplne tocil okolo toho jedneho ktoreho si vyberiem... NECHCEM TO !

4. Chcem mat konecne normalny zivot, s primeranou davkou stresu.... Nechcem aby to bolo tak ze sedim doma a nemam naladu sa ani ucit, alebo pozerat film, lebo myslim len na toho jedneho cloveka....

Viem ze ak sa budem takto spravat a budem taka stihacka, ktora PREHNANE STRESUJE A NAVEZUJE SA na ludi, NIKDY ma NIKTO nebude chciet za partnerku... to my je jasne ! Chcem aby to bolo uz v pohode..... Lebo takto sa zit neda..... Ked mi je zle, som vzdy s kamaratkou, s ktorou sa podporujeme v tychto veciach ale nie vzdy sa da ist von a musim byt aj doma a nemysliet a nerozoberat vsetko co ON povedal, urobil , kde je preco nevola atd atd atd..... skala je velka !

Prosim, povedzte mi... co mam robit ?

Truffla

Nie nie, praveze chodim von... akoze nefakam sa.. chodim len na kavu s najlepsou kamoskou alebo spoluziackami aby som proste na to nemyslela....

Doma sa snazim nesediet.. ale musim sa aj ucit ale nedokazem sa na to sustredit. Proste mi to pri tom strese nejde :(

ebi777777

je pekné, že si to všetko uvedomuješ

chcem sa opýtať chodievaš von napr. cez víkendy? alebo sedíš len doma???