Čo je dobré na podporu učenia sa?

orchidejka

hej existuje strasne vela tabliet s obsahom ginkga, taurinu, kofeinu a mnohych dalsich zloziek (ak chces menovite: memoplus, guarana, ginkoprim alebo gingio 50tbl ktore je viazane lekarskym predpisom ale hlavne je lacnejsie, stoji okolo 6€ pretoze tie predtym menovane sa pohybuju okolo 10€ aj vyssie, zalezi od poctu tabliet). lenze tu je problem a to ze vsetky treba uzivat dlhodobo aby sa MOZNO dostavil nejaky ten ucinok. na mna absolutne nezaberaju, proste zjem a nic. ja som po nich schopna aj zaspat! skoda ich uzivat. myslim, ze to nema vyznam. zbytocne vyhodene peniaze. ale ak chces vyskusaj. aj tie energeticke napoje su o nicom, neskutocne sladke, vela cukru, iba co zuby po nich bolia a ucinok opat ziadny.
keby som si mala nieco z toho vybrat, tak by som si kupila asi speed8. je to sice jednorazova ampulka, ktoru vypijes a 8 hodin by ti mala ucinkovat. zevraj ludom pomaha, urcite nei je na dlhodobe uzivanie, to by som si mozno dala vtedy keby sa mi extremne nechcelo ucit, nech ma to nakopne.