Prosim o radu pri vybere make-upu

Príspevok v téme: Prosim o radu pri vybere make-upu
balazova

Mam 27 rokov, ale takmer som sa doteraz nelicila, teda nepotrebovala som make-up, pretrela som si riasy spiralou a pery leskom. Posledne tyzdne ale badam stale viac nedokonalosti svojej pleti, v spodnej casti tvare sa mi vytvara vela vyrazok, a tak by som ich chcela prekryt a mat tvar peknu, kompaktnu. Neviem vsak, aky typ je pre mna vhodny. Vizazistka mi raz povedala, ze mam velmi suchu plet, to badam, ked si rozotriem tekuty make-up, nad nosom sa mi spravia viditelne supinky, aj pod ustami a na viacerych miestach. Penovy mi robi to iste. Ked mam taku suchu plet, preco sa mi robia vyrazky? vyzeraju ako akne... Hm, som v tom neskusena, tak neviem, do coho investovat, aby som nevyzerala ako zosupana omietka.
Mam este problem s citlivymi ocami, velmi mi slzia, aj ked su nenalicene, potrebovala by som taky druh make-upu, na ktorom by nebolo vidiet stopy od slz... Dakujem za pomoc!

orchidejka

inac ja v poslednej dobe mam neskutocny pocit ze tvar je oproti telu akoby uplne ina...akoby iny odtien ze zrazu taky skok. Telo uplne biele ako v zime no a aj ked si na tvar nanesiete ten najsvetlejsi makeup, vidno tam ten rozdiel. Neviem ci je to len moj momentalny blby pocit alebo co

balazova

Ano, kremujem sa - mandlovym. Vyskusam zzuzuzuuu ten, ktory pises, mozno sadne aj mne. Ak nesadne, skusim iny, aspon uz budem vediet, aku konzistenciu. Dakujem pekne :)

zzuzuzuuu

a nakremujes sa predtym ako si das make up?

podla mna najlepsie bude vypytat si vzorky make upov a skusat, lebo od kamaratiek skusit,lebo kazdemu sedi nieco ine.

ja pouzivam od Max factor lasting performance a tiez som mala podobne problemy ako ty,,ale ako vravim kazdemu sedi nieco ine