Ako pokracovat?

Príspevok v téme: Ako pokracovat?
Twentie

Ahojte, tak potrebovala by som sa s vami poradit lebo uz skutocne neviem s kym, lebo ked sa o tom bavim s chalanmi mam pocit ze mi ani poradit nechcu a jedine co mi chcu poradit aby som sa s nim rozisla no a s babami je to tak ze nechcem to s nimi moc rozoberat lebo baby su klebetne aj ked su to kamaratky a nepotrebujem aby sa o mne a mojom vztahu rozpravalo..Takze radsej to chcem riesit takto v anonymite a precitat si nazory od vas, nezainteresovanych ludi..S priatelom som uz cez dva a pol roka. Na zaciatku nasho vztahu som nebola vobec ale vobec ziarliva(v predchadzajucich vztahoch tiez vobec nie) ale postupne som sa tak zalubila ze som presla k takej zdravej ziarlivosti. Raz(ja krava sprosta hlupa) som si precitala jeho spravy na fb a tam som nasla ako si pisal s jednou ze ako by ju on po*** atd...a to pisal tri dni potom ako sme sa dali dokopy. Tuto spravu som nasla po cca pol roku nasho vztahu a bola som dost v soku...potom sa vo mne zrodila nejaka patracia crta a zacala som hladat co este by som nasla...miliontisic likeov na facebooku, komentare k dievcatam, poprihlasovany bol asi na vsetky socialne siete ktore existuju/ kedze on je pocitacovy maniak..Uplne to posralo moju doveru k nemu. Ale velmi olutoval ked som mu nasla tu spravu taky zachvat placu som chytila ze zacal plakat aj on a povedal ze to bola kktina a ze to prenho nic neznamenalo ale ze si nebol isty ci co nenecham po mesiaci kedze vtedy som mala 18 a on 26. No ale odvtedy sa moja dovera k nemu proste nastrbila. Ako tak cas plynul - toto sa stalo v marci, v auguste ma poziadal o ruku, ze on chce stravit so mnou zvysok svojho zivota. Povedala som ano pretoze ho strasne milujem, aj ked ma poziadal taky sposobom o ruku ze to ani enchcem komentovat...u mna doma, na chodbe ked som vychadzala z kupelne a ani si neklakol nic proste ziadna romantika(to s tou romantikou je kapitola sama o sebe) Tak ale boli sme zasnubeni ale potom sa udialo par veci napr. ze bol na sluzobke na taloch a na mail mu dosla rezervacka v hoteli v BB co je 20 km odtial na jednu noc..ano vtedy som mu pravidelne kontorlovala maily lebo ta dovera..to povedal ze mu zneuzili kartu a ze on si ziadny iny hotel nezaplatil ani ziadnu noc v bb stravit enchcel. Potom zas ked som bola na dovolenke - damska jazda, tak ked som prisla domov nasla som ako z jeho nicku a pokeci take pisal na plochu ze pod si za*ukat a podobne..to povedal ze to mu niekto zneuzil IP adresu a heckol mu nick cico..tak som mu zas odpustila. potom bolo pol roka dobre a teraz v decembri po jeho firemnej akcii som mu nasla v mobile v maily fotky jeho nejakej davnej kamosky polonahe proste ale dost boli nechutne - ona nema teda najlepsiu postavu a do ksichtu hrozne tiez. Tak som proste enchapala preco by riesil s takouto ked ma mna. Tak som sa od neho odstahovala a byvam zas v dome u rodicov. Dva tyzdne sme boli po tomto rozideni a pred vianocami sme sa dali spat dokopy. Teraz mu uz NIC nekontrolujem, nic neskumam...SNAZIM sa mu verit, aj ekd to vobec nieje lahke, ale povedala som si ze toto sa musi zmenit inak to nema vyznam...ale aj dneska, ide na nejaku oslavu jeho kolegu(on robi v BA) a ja teraz sedim v praci a uplne citim taky nepokoj v sebe ze co ak sa tam nieco stane:( Neviem ako mam riesit tuto doveru...co by ste robili vy? strasne ho milujem, keby som ho tak nelubila tak s nim uz niesom..
A druha vec, on nevie vyjadrovat svoje city, alebo vie ale nie dostatocne. Romanticky nieje vobec a dokopy za cely nas vztah ma predvapil asi tak trikrat..toto mi tiez dost chyba, ze sam od seba by vymyslel nejake prekvapko, alebo tak...
No, ak ste toto docitali dokonca(asi som sa dost rozpisala)tak prosim vas napiste vase nazory..som z toho nestastna a sklucena...dakujem

Leela333

Áno, si naivná, keď mu veríš, že mu niekto hackol účet, len aby vypisoval babám na pokeci. Veď by mi bolo do smiechu, keby mi toto chlap povie.

Ako povedala Dadula, 2 a pol ročný vzťah nie je zase taký dlhý, ty si ešte stále mladá, nechaj ho teraz, aby si neskôr o nejakých 10 rokov nemusela trpko ľutovať s akým indivíduom si zahodila 12 rokov.

doubledog

tak mu to ublizilo, ze sa prihlasil na vsetky socialne siete a vypisoval tam babam rozne navrhy.

fakt typicka reakcia cloveka, co nikomu nechce urobit to, co jemu spravila byvala.

nechces radsej travit cas nejakym lepsim sposobom ako takymto trapenim sa?

Twentie

Jeho byvala priatelka ho podvadzala asi pol roka a on povedal ze to mu tak ublizilo ze by to vzivote nedokazal nikomu urobit..a proste ja uz fakt neviem ci som fakt taka p*ca naivna:-((...mozno cez net z nudy toto robil ale ze aj fyzicky?

lienocka2808

to bol len návod aby si sa presvedcila sama, kedze neveris nikomu kto ti tu pise, ze tvoj priatel je kurevnik. Vies my sme tu anonymni ludia, ktori nemaju ziaden vztah ani k tebe ani k tvojmu partnerovi, a hodnotime len situaciu a tym ze nie sme zaujati, tak to hodnotime realne. Podla mna ta ma tvoj priatel rad, mozno ta aj lubi, ale proste potrebuje si asi suchnut na viacej stran a zjavne ho neuspokojuje jedna zena. To my vyplyva z tvojeho prispevku.

twentie

lienocka, on si zrusil facebook, pokec uplne vsetko..uz nikam nechodi. Takze aj keby som ho chcela takto vyskusat..neviem:-/

lienocka2808

twentie, co vlastne od nas tu na fore chces? ked ti clovek otvara oci, ze tvoj priatel je notoricky klamar a kurevnik, tak si ho obhajujes. Rezervacia hotelu, vypisovanie na pokeci na stenu, ze kto si pojde zasukat, ti je malo ako dokaz?? Ja viem, ze je to tazke si priznat a otvorit si oci, ked toho cloveka tak milujes, ale miluje on teba, ked vie ze tieto veci ti ublizuju aj tak ti ich robi?? Dovera je vo vasom vztahu uz davna minulost. Ved mu skus napisat z nejakeho nicku na pokeci, co si vytvoris s nejakou sexi fotkou,ze co ti bude odpisovat a mas to jasne. takze vela stastia..

Twentie

Doremi - ale tieto 4 veci sa stali v priebehu dva a pol roka a inak nic viac..on chodi z roboty hned domov, cez vikendy sme spolu, kedy by ma asi stihol podvadzat?

Twentie

TessyTes - hned ako som mu nasla ten mail o tom hoteli tak bol do hodiny doma. Ta izba bola rezervovana okolo 19:00, hned som mu volala co to ma byt a z BB prisiel za hodinu čo normalna cesta k nam trva aj dve..
doubledog - vypisoval len raz, 3 dni potom ako sme sa dali dokopy, ze si nebol isty ci ho vobec chcem, a ci to neukoncim po mesiaci..a tie fotky si nenafotil do mobilu to mu niekto poslal mailom len neviem kto lebo odosielatel bol neznamy..