Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?

Príspevok v téme: Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?
radikalny

zdravim...v pondelok sa so mnou rozisla priatelka po roku aj dvoch mesiacoch z dovodu ze ma uz nelubi... spoznali sme sa trochu zvlastne totiz to moaj sestra chodila z jej bratom ...ona ma chcela uz davnejsie ale ja som ani nevedel ze existuje... hned na prvom stretku sme sa dali dokopy...ona bola velmi zalaskovana a tak povediac ja som to aj vyuzival a kaslala na kamaratky lebo bola stale so mnou...v septembri sme sa vsak dost pohadali aj som jej vynadal a vtedy povedala ze uz staci...isiel som hned za nou kupil som jej nejaku drobnost porozpravali sme sa a zrazu to bolo opat dobre a mrzelo ju ze sa so mnou rozisla a aj si poplakala ako ja...odvtedy sa spravala trosku inak a nebola to to dievca co predtym...odvtedy sme sa rozisli este 2 krat a hned som isiel za nou a bol isme zas spolu..ked som sa jej spytal ci to nerobi z lutosti lebo sa o mna boji tak povedala ze nie ze ma lubi a chce vidiet ako sa zmenim...vsetko bolo znovu tak ako predtym...v pondelok som ju vsak volal ku nam lebo ja som nemohol dojst a presviedcal som ju az na koniec mi povedala ze ju to uz proste toto cele nebavi a nelubi ma od septembra...v poslednych tyzdnoch som sa snazil zmenit nevadili mi hluposti nehadali sme sa vobec a ona to vie ale aj tak to prislo...neviem co si mam o tom mysliet ked mi niekto dava 4 mesiace falosne nadeje a pritom to robi len z lutosti...nechapem ako mohli byt vsetky tie bozky, maznanie, sex len pretvarkou pre nu...ked som sa jej pytal davnejsie co si mysli o nasom vztahu tak povedala ze nevie dokedy nam to vydrzi ked sa budem tak spravat ako som sa spraval...ale v poslednych tyzdnoch ta zmena nastala a nemala dovod ma odkopnut...ineho nema tym som si isty...bol som aj za nou este v pondelok ale uz to proste neslo stala si za svojim a vravela ze uz nechce byt so mnou...ale aj tak neverim ze ma nelubi po tomto vsetkom...ja si myslim ze sa len boji dalsieho sklamania a nechce uz viac trpiet pri mne, mozno som naivny a mozno je to naopak pravda...predsa len ked niekoho nelubis tak mu nedas 3 alebo 4 falosne sance kvoli lutosti...este vravela ze ju to vobec nesere co mu velmi neverim, lebo predsa len raz to na kazdeho pride, ze si spomenie na toho druheho, pozrie si fotky a nebodaj si aj poplace...necham jej cas na rozmyslenie ak si uvedomi ze nevie bezomna byt tak sa ozve a ked nie tak sa pokusim aspon o priatelstvo...ona teraz vidi vsetko zle na nasom vztahu ale nato pekne si ani nespomenie a vycitala mi to teraz...co si myslite mam nejake sance u nej?

nicolette

Sorry, ale vrtal si sa jej v súkromných veciach, prehrabával pravidelne mobil, facebook a čo ja viem, čo ešte... To je podľa teba ok? Celé zle! Ešte si asi na to neprišiel, ale to, čo je vo fungujúcom vzťahu najdôležitejšie je dôvera, tak sa nečuduj, že ju to už s tebou prestalo baviť, keď sa pri tebe možno nedokázala ani nadýchnuť a všetko si jej kontroloval. Už len toto by bol pre mňa osobne dôvod k rozchodu - keby mi niekto sústavne niečo bezdôvodne vyčítal, žiarlil, kontroloval ma, atď... V prvom rade by si sa mal zmeniť ty - svoje správanie a hlavne DOSPIEŤ na nejaký vážny vzťah, lebo nie si ešte emocionálne vyzretý - podľa toho, čo píšeš.

Leela333

Ty si skutočne bojovník ;-)

Budeš sa tu hádať za svoju pravdu do posledného dychu.

Ty už píšeš anonymne aj jej kamarátkam, že vieš takéto veci? Ty zrejme nežiješ v realite chlapče, keď stále trváš na tom, že chyba jej na jej strane a nie na tvojej.

Je to len pre tvoje dobro čím skôr si uvedomiť, ako sa správaš, lebo takto s tebou ozaj žiadna nevydrží.

radikalny

:D to mozem povedat aj ja o vas ked pisete stale len ze ja som na vine...vlastne kamaratky ju zatratili za toto co spravila a to nie je iba moj vymysel ale kruta realita :)

nikaa

Ty si ako zaseknuta platna! Čitaš po sebe vobec čo pišeš??? Stale len ona ona ona. Kedy konečne prestaneš ju obvinovat zo vsetkeho zleho a sustrediš sa na to, čo musiš u seba poriešit a zmenit??? A zlepšit, lebo inak každy jeden buduci vztah ti takto krachne!
Na margo toho, že ona ta udajne vodila za nos... a to ako mohla vediet dopredu, že o 4 mesiace jej proste dojde trpezlivost a bude ta mat plne zuby bez ohladu na to, či si chvilu sekal dobrotu alebo nie. Mam dojem že len pochopila, že ty sa v podstate naozaj nezmeniš. A krasne nam to dokazuješ aj tu. Magy mal pravdu, chod sa liečit. Fakt to potrebuješ a to bez uražky!

radikalny

a preco by som nemal vediet pravdu? ked mi ju nevedela povedat do oci, tak som si ju v anonymite zistil...aspon ma uz nebude viac zozierat pocit, ze preco to spravila ale takto mi padol kamen zo srdca, ked som sa dozvedel ako to cele je

radikalny

aha :D ona robi zo seba teraz najvacsie neviniatko ako som sa dozvedel od znamych, ktori su s nou v kontakte...ona ma tahala za nos 4 mesiace, ako som sa dozvedel od jej kamaratok, ktorym to povedala...mala vyhliadnuteho uz vtedy ineho ale nevedela ako mi to povedat, tak sa so mnou este tahala a davala mi falosne iluzie...takze stale som len ja robil chyby?:)ona spravila tu, ze mi sancu nejaku dala, aj ked ma nelubila, sice jej na mne zalezalo...ja by som to mozno pochopil, keby ma odkopla po mesiaci, ze uz nevydrzi to v sebe drzat ale takto po styroch? to je pre mna prisilna kava...som zvedavy na vas ako by ste to brali, keby sa dozviete, ze vase dievca vas klamalo tak dlhy cas...aj ked by ste si boli vedomych svojich chyb

Dadula56

Takze ty si prehnane ziarlivy, kontrolovaj si jej osobne udaje, liezol jej do sprav, planoval naoko sa dat dokopy s byvalou, zatajil sa na anonymnom chate, kde si vyzvedal o jej sukromi, ale ona si nedokaze priznat chybu...aku?Ze sa s tebou rozisla, ked nedokazala uz v tom vztahu byt?Lebo ty si bol tak uzasny, ze uz si nebol uplne na hlavu padnuty a snazil si sa asi mesiac byt normalny?Jedina jej chyba je, ze s tebou vobec zacala. A k lekarovi chod, aj ked sa na tom smejes, fakt by ti mohol pomoct, ak by si si dokazal priznat, ze to co predvadzas nie je normalne a neospravedlnoval sa vecne tym, ze "aj ini robia toto a tamto, tak aj ja mozem". Mentalne si na urovni skolkara, casto ani oni toto nerobia.

Leela333

Ja odpadnem z teba ;-)

Píšeš, že si vieš priznať chybu, ale automaticky si potvrdil, čo pred tebou napísal Magy.

" ja si ju viem priznat a mozem za toto ja, ale ona si ju nedokaze priznat.."

To sú tvoje slová, to "ale" svedčí o tom, že si chybu priznať nevieš.

A áno, samozrejme, nepočul si on nás čo si chcel, tak ťa súdime podľa komentárov a nerozumieme ti a neviem čo ešte. Vieš čo, choď k tomu doktorovi, možno ti pomôže sa trochu uvedomiť.

radikalny

ja chybu v sebe nevidim? ja si ju viem priznat a mozem za toto ja, ale ona si ju nedokaze priznat...ale darmo vam budem hovorit, ked ma nepoznate a sudite podla komentov :) zajdem asi fakt ku doktorovi...som chory co uz :)