Dieťa alebo práca?

Príspevok v téme: Dieťa alebo práca?
biela mačka

Takto: budem mať v marci 39 rokov, radi by sme mali s partnerom dieťa, lenže viem, že ked sa nebude dariť prirodzenou cestou, treba umelé oplodnenie - to je hradené poisťovňou 3x do veku 39 rokov vrátane...lenže odchádzam z práce, dala som výpoveď ja a ke´d si nájdem novú, neviem, či budem mať možnosť z nového zamestnania chodievať na potrebné vyšetrenia....

biela mačka

ja viem, že aj keby som mesačne zarábala 2tisíc euro, aj tak by som mala strach, že ostanem bez peňazí, som skrátka taký tp - ale nemôžem za to, som znamenie ryba - a možno ten strach mi bráni, aby som otehotnela :-(

biela mačka

Mmm, ako najprv treba počať a porodiť, škola sa bude riešiť potom..čoo sa týka psychiky, ja si zo všetkého robím ťažkú hlavu, tak ktovie, či vôbec otehotniem...lebo naozaj pri tom psychická pohoda je aj dôležitá, nie len ten sex...

Lulita

na aku skolu pojde je este skoro, ked nie je ani pocate :D ale zakladne otazky by mali byt zodpovedane, kde bude rodina byvat a z coho bude zit, ak je odpoved kladna, ze tie dve veci su splnene moze ist do toho no a samozrejme zvazit v prvom rade s kym, asi by som sa bala do toho skakat s niekym koho poznam par mesiacov...

nirv

Farmára nepozerám, tvoje témy sú zabavnejsie :) fakt súhlasil? Ako? Že no dobre, ked uz o tom stale hovoríš, alebo ste seriózne preberali, že kde budete bývať, ako vás bude živiť, na akú školu ho date....

Opica

biela macka, nehnevaj sa na nas, ale po vsetkych tych tvojich temach a niektorych nazoroch, je ta otazka podla mna k veci.. tak neviem, preco sa urazas

biela mačka

ježiš nie, mierila som na neho revoverom, preto súhlasil....bóže - to len bola otázka... ako do relácie Farmár hľadá ženu

jan11

Na dieta ti daju 200 eur mesacne. "Super podpora". Ja mam 34 a nejako by som uz nechcel mat dieta, lebo sa citim na to pristary:)
Avsak, odvaznemu stastie praje.

nirv

Nič v zlom, ale vzhľadom k tvojím psychickým problémom a ťažkosťami s bežnými životnými situaciami si dobre uvaz, či si vezmes na zodpovednosť vychovávať človeka , a to ďalších osemnásť až dvadsaťpat rokov, prípadne navzdy. V tvojom veku je aj vysoké riziko, že dieťa nebude zdravé. Nemáš žiadne byvanie, žiadne úspory, žiadne zázemie, ani prácu. Tvoj priateľ, jediný svetlý bod, ťa pozná velmi krátko, a pochybujem, že túži po dieťati. V skratke, mať dieťa v tvojej situácii je dosť nezodpovedné.