Naražky na moju postavu

Príspevok v téme: Naražky na moju postavu
kailla

som maturantka, v triede mam same dievčata čoasi 90% su viac menej ako prst, proste ani gram tuku navyše..za to ja , mam ho dosť..a od leta zvlášť dosť. dosť ma zlostí že občas spolužiačky naražaju na moju postavu...ale moc to neriešim napr. ak jedia tie ryžove keksy tak sa mi stalo, že mi jedna povedala, daj si prospeje postave..ok. nevadilo mi to..ale minule som niečo spomenula, že som sa buchla do stehna, a jedna začala, že či sa čudujem ked mam taky veeľky zadok alebo niečo také,.. ja som bola ticho, ale ona stále viac a viac.. som dosť citlivka, takže mi to už vôbec nebolo prijemne...myslím si , že je dosť ubohe sa vysmievať človeku v jeho nedostatkoch.. nikdy som sa jej nesmiala ked prepadala 2 roky za sebou, alebo že má primítvne otázky ohľadom učiva...nehovorím že ja som bifľa,ale ona ma fakt niekedy primitívne pripomienky,. čo by ste jej povedali vy na mojom mieste? o postave..? čím dalej je to od nej horšie, a stále to hovorí, ked je tam najviac dievčat..

nina22

Kaila
Nechcem sa starat,ale madavas na nespravneho.Ze sa treba spravat tak ako ostatni, aby si ludia o tebe nic zle nemysleli pisal Mimulus.
Myslim si ze tak to bolo kedysi, hlavne na dedinach. Doba sa meni.

xdanielax

Takze si sa vlastne postupne po 3 stranach prispevkov dostala k zakladu veci, ze nie spoluziacky ta trapia, ale teba trapi to, ako vyzeras a chces schudnut.
To je fajn.
Samozrejme, netreba zacinat chudnut so sebalutostou, skor by som ti odporucila chudnut s chutou. A spravne, netreba zabudat, ze to robis pre seba. To je dovod. Nie aby si sa zapacila niekomu, ale pre seba. Pre zdravie. Spokojnost.

kailla

:):D je mi až smiešne, ako o mne píšete že som slabá, a naivná. Popritom som sa nikde ani slovkom nezmienila, že ma trápi čosi viac. :) vôbec sa nechcem dať na ich podobu. Mňa trápi moje JA,kvôli sebe , nie kvôli nim. jediné , čo by som im mohla závidieť je možno dobrý prospech. čo ani štvrtina asi nemá.. Ja sa chcem páčiť sama sebe, nie im. a ako píšete, o pár týždňov ich už nebudem vídať skoro vôbec.

Adapterka - ( Podľa seba súdim teba ) ? myslím si, že môj prípad ti je podobný, alebo bol, možno v inej veci, a nepovažujem to za objektívny názor..sama píšeš, že aká si bola ty. Ja sa ale vôbec nesnažím hovoriť ako ony, správať sa ako ony alebo vyzerať ako ony, čo sa týka vzhľadu..myslím si, že ak chcem byť chudšia, je to celkový zlý telesný dojem samej seba a nie zo spolužiačiek...nemyslíš? a prosím ťa,ako sa zmeniť ako KOPA DIEVČAT? ty asi len vidíš ohromné premeny v telke, inzercie v časopisoch a reklamy po internete o tabletkách na chudnutie kde dievča schudlo za 50 dní 20 kíl,bez námahy a zmeny život. štýlu..asi si tiež ako väčšina dievčat čo su ako prst, a nemajú predstavu, koľko síl treba dať do toho..takže ako písal nirv - nebuď ako veľká voda, ktorá pozná všetky úskalia života,a osobnosti človeka.. :)

nirv

Adapterka, to čo tu riesis:)) sama si sa chovala ako opicka a teraz si zrazu straaasny rebel. By som ta rada videla, či si taká nezavislacka ako sa tvaris. Či to neni až moc nasilu proti. Veď stačí byť spokojna s tým kto som, nemusíš kričať Ja som inaaa ako hlúpy dav.

Mimulus

Vyskúšal som si to aj z pohľadu outsidera aj z pohľadu stáda. Ale všetko má svoje úskalia. Z pohľadu stáda má človek všetko ľahšie a napriek tomu, že nemá silu nemusí o svoje šťastie toľko bojovať. Na druhej strane má skvelý pocit, je sám sebou, má svoje hodnoty no ak nemá na toto silu tak s tým jednoducho nič nespraví.

Mimulus

adapterka - pretože ani ja som sa nikdy neprispôsobil davu a nikdy to ani nespravím no prinieslo mi to do života len smolu :)

doubledog

ale ved ona chce schudnut :)

len ako spravna zena namiesto toho, aby to spravila alebo sa o to aspon pokusila, ohovara ine zeny a obvinuje ich zo svojich problemov.