Naražky na moju postavu

Príspevok v téme: Naražky na moju postavu
kailla

som maturantka, v triede mam same dievčata čoasi 90% su viac menej ako prst, proste ani gram tuku navyše..za to ja , mam ho dosť..a od leta zvlášť dosť. dosť ma zlostí že občas spolužiačky naražaju na moju postavu...ale moc to neriešim napr. ak jedia tie ryžove keksy tak sa mi stalo, že mi jedna povedala, daj si prospeje postave..ok. nevadilo mi to..ale minule som niečo spomenula, že som sa buchla do stehna, a jedna začala, že či sa čudujem ked mam taky veeľky zadok alebo niečo také,.. ja som bola ticho, ale ona stále viac a viac.. som dosť citlivka, takže mi to už vôbec nebolo prijemne...myslím si , že je dosť ubohe sa vysmievať človeku v jeho nedostatkoch.. nikdy som sa jej nesmiala ked prepadala 2 roky za sebou, alebo že má primítvne otázky ohľadom učiva...nehovorím že ja som bifľa,ale ona ma fakt niekedy primitívne pripomienky,. čo by ste jej povedali vy na mojom mieste? o postave..? čím dalej je to od nej horšie, a stále to hovorí, ked je tam najviac dievčat..

Agnes999

ich nezmenis, musis hlavne zmenit sama seba. a uplne najjednoduchsie je zmenit svoje myslenie. proste tie reci brat jednym uchom dnu, druhym von. nepripustat si to. nesnazit sa im to vratit, nesnazit sa ich ponizovat. Musis sa mat rada taku, aka si, potom ta taketo reci nebudu vobec zranovat a aj oni ked vycitia ze sa ta tym vobec nedotknu tak to obmedzia

milli11

Mimulus ma pravdu.

Ja som raz robila v kolektive par zien a vsetky boli moletnejsie. A ja som praveze dost chuda. A bolo to tak, ako hovoril, vsetky sa do mna pustali, ako si dovolujem by taka chuda, ci nejem. Pritom sme chodili spolu na obed a videli, ze jem tak, ako ony.

Kazdy, kto sa nejako odlisuje od vacsiny, je hned tercom. Mozno tie tvoje kamosky maju este vacsie problemy a takto si to iba kompenzuju.

tbl555

Áno Mimulus, je to strašné, a nie len napr. z pohľadu obete, ale aj keď to vidíš, počuješ, ako je druhým ubližované. Je to od nich úbohé, poľutovaniahodné.
Nie, nemusíš sa prispôsobiť - akurát nezapadneš do toho ich vyumelkovaného prototypového sveta, ale medzi takých zapadať ani nechceš.
Najhoršie ale je, ak má niekto nadváhu v dôsledku ochorenia a nemôže za to..

Mimulus

tbl555 - keby len maturantky ale aj vysokoškoláci a je to rovnaké u oboch pohlaví. Len u dospelých prevažuje iná forma psychického týrania :((((
Je to veľmi smutné ale predsudky boli na tomto svete vždy a nikdy sa nestalo, že by nejak ustupovali. Ak chceš naozaj v tomto svete prežiť tak sa budeš bohužiaľ musieť prispôsobiť.
je úplne jedno akú máš postavu :( V dnešnom svete platí to, že sa mu jednoducho musíš prispôsobiť. Predstav si, že by ste celá trieda mali postavu ako máš ty a bol by tam jeden obzvlášť vychudnutý jedinec. Čo myslíš ako by sa zachovala väčšina???

kailla

švihadlo mam pol metra od pc už asi rok, a neskákala som, pretože mam problem.. s prsiami nosím 80D, a pri skákani aj oni skáču a neni to prijemne, nemam ich pevne..čo mam spraviť aby tak enskákali. ? trapne, ale už konečne chcem niečo začať poriadne robiť..vďaka.

tbl555

toto robia maturantky? fúha..myslím, že k tomu netreba nič dodávať, to svedčí o niečom, vlastne vysmievanie sa komukoľvek z jeho výzoru. neviem, či je vhodný a účinný nejaký protiútok, ale netráp sa preto. už ten ročník nejako vydrž. :)

kailla

ebi : nikde nie je napísané že som trošku pri sebe. sebakritika mi nechýba..keby som boal troššku, tak asi nechcem schudnuť.. moja postava je aasi ako tejto ženy : www.google.sk

ebi77

kaila, brušáky, drepy to je ok, treba aj to, ale pritom bárs neschudneš, čo tak švihadlo? pritom sa dobre chudne, niečo také ráznejšie!

Kostra

no rozgurazene pubertacky dokazu psychicky znicit aj babu, ktora nie je vyslovene obezna...nevidim dovod, preco by sa mali takymto sposobom vyjadrovat k niekomu inemu, ony tiez nie su dokonale