krče v nohe

betka20

ja dostavam krce do celej nohy dostavam krc aj na pase aj na ruke ale nie casto.versinou ked vojdem do vody ale tomu sa hovori bolest :-(

izabelka

asi mas krcove zili ja som mala takyto problem krce v lytkach skoro som sa pokakala od abolesti a bolo to z krcovych zil zacinajucich tak mi dali veneruton a lioton 100 tisic tak skus ist na cievne s tymto mne to pomohlo a dali mi aj pancuchy take stahovacie a tie dokonca rychlejsie zaberu ak si na ne zvyknes ako tie tabletky a vela robi ak si v chlade a posobi ti to na nohy tie vybaminy no neviem ci ti to pomoze to tu kazdemu radia vytamini a prd to zabera skus ist k tomu doktorovi

milli

Ja som mal tiez casto tieto problemy - teraz uz zriedkavo. Striedavo mi hned zrana prechadzal krc z jednej nohy do druhej, takce som nevedel, ci sa mam z tej "symfonie" smiat, alebo plakat. :)
Tiez som pocul o magneziu, ale aj horciku, ale co pomohlo mne, to naozaj neviem...

drjana

Pipina:
Krce do lytka su priznakom nedostatku magnezia. Davaj si Epsom sol do vane pri kupani a tiez treba uzivat magnezium, dostat ho v lekarni, sumive.

pipina

Ďakujem za rady - je pravda, že žiadne vytamíny neberiem,tak to skúsim napraviť. DIK
ariela s tou ihlou dúfam nemyslíš vážne???