STROJCEK NA ZUBY!!!!

monka

baby, nebojte sa, ja som mala strojcek dole aj hore 3 roky a stale som si myslela, ze som skareda, no mala som viac chlapcov ako teraz bez strojceka, je to v pohode, dnes si to uz nikto nevsimne...a uz davno su aj priesvitne, moje kamosky mali tieto a ja zelezny, no je to podla mna sexi, a nic strasne...aspon mozete byt konecne ine ako vsetky dievcata

saddie

lenze vy ma nechapete. ja mam proste pocit, ze som si skazila obdobie svojho zivota. som blba, ja viem, ale skuste ma pochopit. mala som maximalne krasne zubky, rovnucke. vzadu som mala krivu stolicku, tak zubarka povedala, ze budem mat strojcek.

oki, vtedy som to brala uzasne, jeeej ja mam strojcek a pod. ale teraz... mam pocit, ze tie zuby sa mi rovnaju uplne zle. zrazu ich mam na jednej strane od seba, na druhej strane vedla seba prilis. predne horne sa mi posuvaju furt dozadu a uz sa mi dotykaju dolnych.

proste mam strach, ze ked mi ten strojcek daju dole, budem mat zuby v ovela horsom stave ako som mala predtym.

moja mama ma sice upokojuje, ze zubarka vie, co robi. ale aj JA VIEM, CO ROBIA MOJE ZUBY... uz som aj revala...
normalnu depku mam. viem, ze ten strojcek vobec nepotrebujem ani som ho nikdy nepotrebovala. myslim, ze oni by mi ho ani nedali, kebyze nepoviem, ze by som ho chcela. ale to som bola este blba som nevedela, co ma caka.

dami

tie mam 20 a idem si dat strojcek, je to lepsie aj zo zdravotneho hladiska lebo ludia s krivimi zubami su nachylnejsi na parodontitidu, a zapaly dasien kedze do kryvich zubov sa dobre s kefkou nedostanes. Ja som u zubara nebola strasne dlho a teraz makam kazdy vecer so specialnou kefkou lebo mam problem s dasnom, tak istomedzizubne kefky su dobra vec, a strojcek to bude 'ceresna na torte' ale uz sa tesim az mi ho daju dole na ten pekny rovny usmev. Vravim daj si ho, neviem kolko mas rokov, v skole sa niekedy vysmievaju ale prekonaj to bude ti to stat za to. A po 18 ti ho nepreplati poistovna ale budes si to musiet zaplatit sama a ver ze to nie je lacny spas mna to vyjde asi 25000, takze uvazuje ekonomicky pre seba ci rodicou!!!

blondi2

ja mam 22 a vazne uvazujem nad tym, ze si dam strojcek spravit. Ked som bola mladsia a nasi mi ho chceli dat, tak som sa branila zubami nechtami, ale teraz uz viem, ze som bola hlupa. Strojcek nie je ziadna hanba, nejaky cas clovek vydrzi a potom ma cely zivot nadherny usmev. a to predsa stoji za to!

cwrbka

neboj, aj ja som mala strojcek a tiez som mala pocit, ze som ho nepotrebovala....ale uvedom si, ze strojcek ti vyrovna korene zubov v dasnach o par rokov budes mat naaaadherny usmev.. a ze sa hanbis usmievat? ved strojcek na niekotrych dievcatach vyzera uplne uzasne ! mam spoluziacku na vyske, nosi strojcek a vyzera super aj s nim:) neboj sa