Ako casto?

kennanny

ja z počutia od iných to snímam tak, že dom manželsva často idú ludia s odlišnou potrebou sexu.To znamená ak jej to stači raz do týždna a on to potrebuje 4 krát, tak možu nasledovat rozne možnosti ako to vyriešit.Bud si to bude tri krát sám honit a raz za týždne to s nou bude mat,ak ju velmi miluje, a ak je to pre neho doležité velmi možno si najde milenku a žena sa o tom nikdy nemusi dozvediet.

pravidlom je že ten čo viac potrebuje z dvoch by sa mal prisposobit k tomu čo to potrebuje menej, aby mu nepossobil že on strati chut na sex lebo musi aj vtedy ked nemá práve nemá potrebu.

potom čim dlhšie spolu žiju tým riedšije sex, ale jasne to závisí od človeka,su aj taký čo do konca života to maju spolu, ale zvyčajne jeden ot chce menej , alebo potom už vobec.

to znamená že tebe to chýba a on ledva chce tak sa ho spýtaj kde je problém a vpodstate si myslím skepticky vela s tým neurobíš, lebo ak žena to cche kažkdý druhý den a on raz za týžden tak bud sa prisposobiš k nemu a trikárt si zamasturbuješ a raz do týždna sa budeš tešit na neho alebo si to nájdeš inde,alebo bude žit v neuspokojivom vztahu tak ako dobrá polovica.

salsarumba

agnes tak to bolo aj u nas ked sme spolu nebyvali. "TO" bolo to prve co sme robili ked sme sa stretli..teraz spolu byvame nieco viac ako rok a citim sa akoby som bola vydata cca. 50 rokov!!! :-(

Agnes999

no my spolu nebyvame, sme spolu tak 2-3 vikendy do mesiaca, niekedy aj mimo vikendu ked sa zadari. no a ked sme spolu tam mame skoro kazdy den, len vynimocne nie.

salsarumba

james bond mas absolutnu pravdu, len on si to nechce priznat a odist z tohoto podla mna uz choreho vztahu...tak co mam robit??? nemam robit nic a iba cakat kedy sa mu uraci??? ved sa z toho zblaznim, to bude asi dlho trvat

james bond

niekedy je to tazke, moze ta milovat, ale na druhej strane ho mozno nebavi to ze sa to dostalo do stavu ked ty zvadzas jeho, chlap by mal byt myslim iniciativnejsi, aj ked uz nie sme v dobe kamennej, niektori potrebuju mat ten pocit lovca, asi sa tam nieco nastrbilo vo vasom vztahu, mozno ani sami neviet co, uz len to ze ty mu hovoris o rozchode a on vyplakava, nie je to zdrave

salsarumba

ano ale samozrejme ze to tak nikdy nieje...a stale ked ho chcem zviest, lebo uz napr. presli 3-4 dni tak mam pocit ze ho otravujem :-(

james bond

slubovat ze odteraz budete sexovat kazdy den ? fakt neviem do hlavy mu nevidim, ani ho nepoznam, tak sa nebudem hrat na mudreho, ale je to podivne

salsarumba

James bond... ja ked mu toto poviem, ze ho to nebavi, ze ho mozno nevzrusujem a ze sa chcem rozist tak zacne prosit a plakat ze to tak nie je, ze to bude kazdy den odo dnes :- a tak, aby som ho neopustala... a tak je to stale dokola ... podvadzat ho nemam zaludok a "robertka" si hanbim kupit... aj tak je to len umela hmota...

lonely

salsarumba-pozri,nepozeraj na to co ti tu ludia pisu...kazdy zijeme v inom vztahu a kazdemu vyhovuje nieco ine...dolezite je, aby si ty a tvoj partner boli spokojni!:)

james bond

nechcem byt zly, ale niekde bude vazna chyba, bud sex nepotrebuje co u chlapa neviem, alebo ho to uz nebavi s tebou