Hairplus pomaha?

Príspevok v téme: Hairplus pomaha?
hairkaa

ahojte, mam dost vypadane obocie tak som si zaobstarala novy preparat s nazvom HAIRPLUS, vraj to je na mihalnice a popdoru rastu obocia, VRAJ OBSAHUJE NASLEDUjuce zlozky: vysoko
aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú rast
vláskov, sú ale absolútne šetrné a znášanlivé. Množstvo
prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C a E,
biopeptidy, pantenol,
Otazocka_ nevyzna sa niekto v tom? Resp.. nieje tu niekto kto to uzival a pomohlo/nepomohlo?

Za kazdy nazor budem vdacna.

wawa2805

wkkj
dobrý deň, chcem sa opýtať prečo mi z hairplusu nerastú mihalnice rovnomerne, niektoré narástli, niektoré nie, mám dosť riedke mihalnice, tak by bolo dobre keby mi všetky pekne rovnomerne narástli... tie ostatné eštedorastú? používam to 7 týždňov

Facederma

Gidika, dakujeme za uznanie. Ako pisem v prispevkoch, fakt sa snazime byt poctivy k zakaznikom a co nemame odskusane a preverene, tak si nedovolime predavat.
K vasim problemom mozem povedat nasledovne veci:
Pri rastovej faze je velmi dolezita pravidelnost pouzivania a hlavne neprekracovat doporucenu davku, lebo efekt nemusi nastat, resp. pri prekracovani odporuceneho davkovania nastava efekt zacervenanych oci. Ak na to zakaznicka nema trpezlivost, nech si nas produkt radsej nekupuje,.
Co sa tyka vypadavania mihalnic - tie sa po case obnovuju podobne ako vlasy, preto je dolezite po rastovej faze robit udrziavanie 1-2x tyzdenne pretriet korienky mihalnic alebo obocia. Ked vypadne velka mihalnica, je to viac vidno, ako ked vypadne mala. Udrziavanim sa predlzi doba, kym vypadne a po vypadnuti narastie nova mihalnica pomerne rychlo. V pripade akychkolvek problemov nas kontaktujjte, velmi radi vam pomozeme.

gidika

zabudla som dodať negatívum používania prípravku je ten, že musím používať visinky pretože mám stále červené oči z toho...ale nie je to nič strašné....
ale ten výsledok stojí za to

gidika

ahojte...moje skúsenosti s hairplus sú také, že som maximálne spokojná. mihalnice mám uplne az po obočie, čo znamená že minimálne zdvojnásobili svoju dĺžku ale aj hustotu...trvalo to síce dlhšiu dobu. už aj ja som to chcela vzdať, že viac sa už nedám nahovoriť na takéto somariny ale skutočne to účinkuje (u mňa až po dobrých 3 mesiacoch bol očividne viditeľný rozdiel, síce sa musím priznať, že som si to dávala tak všelijako, síce nikdy nie dva krát za deň, ale stalo sa mi, že aj len dva x za týždeň)teraz mám opačný problém, že si už nemôžem dávať ani len špirálu pretože sú také dlhé :D ale idem si kupovať ďalší prípravok, pretože negatívum toho je, že ak vám vypadnú tie dlhé znova máte svoju dĺžku naspäť. ale to už ten prípravok nepoužívam dobré dva mesiace, a ešte stále mám tú dĺžku zachovanú aj keď už začínam vidieť že tie najdlhšie mi vypadli.
takže vrelo odporúčam. dokonca mamina po chemoterapiách nemala žiadne mihalnice (to bol jej celoživotný problém) a tak isto jej dosť dobre narástli. len škoda, že nie je takýto zázrak aj na vlasy....
takže vrelo odporúčam...stojí to zato, že aj kamaráti sa nevedia vynadívať čo je čo povedať, že si to už aj chlapi všimnú :):)

Facederma

Klaudiuska ak mozete, dajte mi link, kde ste to citala, skusim urobit napravu, aby sa tato dezinformacia nesirila. Odporucam este striedat oci - t.j. jeden den zacat pravym, druhy den lavym okom - namacat vzdy iba 1x!. A nedavat si to tesne pred spanim. Budte trpezliva. :)

klaudiuska

Facederma. No vlastne som posledne dni skusala davat aj rano, aj vecer, lebo som niekde citala, ze to bude mat lepsi ucinok, ale asi nebude teda a namacala som na kazde oko, tak uz budem davat menej a som zvedava...

Facederma

Klaudiuska, rastova faza trva az 8 tyzdnov a je to individualne. Niekomu stacia 4 tyzdne, niekomu az tych maximalnych 8. Nevzdavajte to a pokracujte v aplikacii. Len pre istotu sa pytam - pouzivate to iba 1x denne a stetocku namacate iba 1x na obidve oci? Serum je silne, nesmie sa prekracovat doporucena aplikacia, lebo sa tym velmi zoslabuje ucinok. Prosim, ak by bol akykolvek problem alebo by ste bola s niecim nespokojna, kontaktujte nas na info@facederma.sk

klaudiuska

Tak ja pouzivam hairplus 5 tyzdnov a zatial nevidim ziadnu zmenu...asi mam estw pockat, ale neviem, ci sa dockam nejakej vyraznejsej zmeny, som blondina a mam jemne, bledo hnede, kratke, nevyrazne riasy a na take to asi moc neucinkuje...alebo to neni tak vidno..velmi by som chcela, aby mi narastli a nemusela som pouzivat spiralu, usetrila by som kopec casu :-D