Skvrkanie - prietok - zvuky skvrkotu v zadu na krku

BJ_2

Myslim si, ze to mozu byt aj parazity. Pricviknuty sval to nebude. Ten zvuk musi zvniknut z fyzickeho pohybu, a musi tam byt nejaka dutina, s telesnymi tekutinami. Ak sa ti to deje bez pohybu svalu (teda same od seba), musi to znamenat, ze sa tam nieco hybe. V bruchu mas aj take svaly, ktore sa pri traveni hybu same (pecen vytlaca zlc, atd, creva sa hybu pri traveni), ale v krku nic take nieje. Teda pride mi to, ze to musi byt parazit - cerv, ktory sa tam hybe.

Monika6

Po par rokoch otvaram tuto temu, dost by ma zaujimalo, ci niekomu na nieco prisli.
Mam presne to iste od cisarskeho porodu (2roky)
Ak by niekto vedel o tom viac, bola by som vdacna

gima

Možno pricviknutý sval. Stačí precvičenie, dýchove cviky a na krčnú chrbticu, cvičenie s fitloptou. Pomňže aj sauna.

Nikaaaa

Mam dlhodobo presne vsetky tieto problemy plus bolesti v krku. Prosim mohli by ste sem niekto napisat co ste zistili. Co to je alebo co vam pomohlo? Prosim uz som bezradna!! Dakujem

sonca35

Mam podobny problem. Uz vam na nieco prisli? Krka mi v krku, hlavne poleziacky rano najviac ale potom aj pocas celeho dna. Ked vam na nieco pridu dajte vediet. Lebo ked to komukolvek poviem,tak nikto nechape o com hovorim. Dokonca rano pravidelne vypluvam aj hlieny...z krku...

SHELLYS

Ahojte, ja mam presne tie iste pocity. Pocujem akoby sa mi presypal piesok vzadu v krku a niekedy akoby mi pukali drobne kosticky v krku ked s nim otacam. Najma rano, ked vstanem a obcas aj cez den. Pouzivam anatomicky vankus - na rady lekara. Nemoze nam chybat nejaky vitamin, mineral?

stran

Je to normalne ma to spojitost so slinivkou a zaludkom. Zvacsa ked zaskvrka zaludok, tak sa ozve potom aj skvrkot za krkom.

WEWERICA

zdravim tiez mam uplne na chlp ten isty problem presne ste vypisali moje pocity a neviem co to je lekar si mysli ze to pocujem v usiach tynytus ale ja snad viem kde to pocujem ako keby sa mi presipal piesok za krkom a v hlave ..ale poslali mna na nerologiu a rentgen chrbtice a mozno mi budu robit ctcko ale kedy netusim radsej by som bola magnetickej
...mam uz strach nieje to nic prijemne pocujem to hlavne rano ked sa zobudim a som na hrbte a hlavu mam opretu o celo postele ale pocas dna len sem tam niekedy...prosim o nejaku radu co by to tak mohlo byt