Našla som priateľovi na FB správy, kde ma ohovára....

Príspevok v téme: Našla som priateľovi na FB správy, kde ma ohovára....
alzbetka19

Ahojte,
priateľ si nechal u mňa zapnuty FB...a ja som neodolala...zaujmalo ma co o mne pise, tak som si do vyhladavania v spravach dala moje meno....a pise o mne same kydy...neodpustitelne...u mna skoncil, len neviem ako mu povedať co je pricinou rozchodu? stale mi hovori, ze necie kde urobil chybu, ze sme sa nepohadali a dobiedzaju do mna aj kamarati, ci mi sibe...teraz na mna vsetci pozeraju ako na vyvrhela...ale bojim sa, ze ked mu poviem, ze som bola na jeho FB a videla som ze budem ja ta zla...co si o tom myslite?

alzbetka19

ano, mala som podozrenie, ze sa o mne nevyjadruje pekne medzi jeho kamaratmi, davnejsie mi to jeden spomenul...hovil ubohe veci, nie som ani tak nahnevana, ako sklamana...do oci mi povie, ako ma lubi a kamaratom aka som p...
a pritom si dobre vychadzame...neviem preco si to mysli...ak ma so mnou problem nech to povie do oci !! :(

Blondula

neviem ako niekto moze v sebe dusit nieco taketo :D ja by som hned v tom momente ako by som to nasla mu pekne volala,ze nech sa uraci prist ku mne,ze mu chcem nieco velmi zaujimave ukazat !!! a narovinu by som sa ho spytala,ze ako si dovoluje pisat nieco taketo !! .... i ked neviem co take pisal...

paganstorm

no a čo? že budeš zla? on za prve nemal čo take pisa, za druhe, ked ma kus rozumu nenecha si zapnuty takto facebook a za tretie po rozchode ti to može byť ozaj jedno, že je na teba nasrany, že mu čitaš spravy

ebi77

alžbetka19 mňa by nikdy nenapadlo dať do vyhladávača vo frajerových správach na FB moje vlastné meno. Možno by som si prečítala už rozpísané správy, neviem, to sa nerobí, ale vyhľadať vlastné meno???? ku tomu si ako prišla???
Musela si mať už nejaké predsudky, musela si o niečom už tušiť, a takto si sa len uistila.

Slecna A.

nemas co snorit...ale kedze si vdaka snoreniu prisla na to, ze je neuprimny, dobre ti tak :) Prosto mu to povedz ako nam...nechal si si zapnuty stupid fb a tak som sa tam pozrela. Uznaj si, ze si to robit nemala, ale ze si tomu rada, lebo vdaka tomu vies, aky v skutocnosti je..

cherryberry

Ak si predstavim, ze by sa to stalo mne, zareagovala by som asi takto (mozno tiez nie najspravnejsie): v momente by som nanho vyletela, bolo by mi uz ale uplne jedno, ci ma obvini z toho, ze som mu nurila facebook, aj tak uz koncime, tak sa nemusim hrat na nejaku vzornu frajerku, co mu slepo doveruje. Urcite by sa mi nestalo, ze by to nedajboze obratil na mna, ze ako som si to dovolila blablabla. Vynadala by som mu do kretenov, nieco po nom hodila a čau, lásko.

ale este jedna infoska: a boli tie veci, ktore o tebe pisal, pravdive, obostatnene, alebo si v tom fakt nevinne?
Drzim palce a nenechaj sa zlomit, nechapem, co sa tolko cuduju vsetci, ked na teba pred nimi nadaval

M 25

tak neprihlásila si sa tam náročky, jeho chyba, že ostal prihlásený ..

ja by som mu to narovinu povedala, nech sa hanbí chlapec.. by ma zaujímala jeho reakcia ..
ak to myslí vážne, neviem, čo všetko o tebe písal, ale s takým človekom by som to asi tiež ukončila ..
(aj ked možno ta bude presviedčať, že to bola sranda.. ktovie)

fero11111

ty mas starosti :D teba tvoj priatel ohovara a ty riesis co nato kamosi ? ti ide o kamosov alebo o seba a tvoj zivot a buducnost??? kraviny ty vole ja na tvojom mieste rovno poviem kde co a jak ... a nehambil by som sa zato ja mat priatelku rovno jej citam co kde pise a tak isto ona mne

TinaM

Podla mna mu povedz len, ze to ukoncujes. A opytaj sa ho, ci mu naozaj nenapada ziadny dovod. Ak povie, ze nie, tak len mykni plecom a odid. Co mu mas co vysvetlovat. Ak su tie spravy fakt take hrozne, tak nie je o com.