Odstupenie od zmluvy

Príspevok v téme: Odstupenie od zmluvy
dl

ako chapete toto?

Spotrebiteľ je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. V prípade, že sa rozhodnete pre odstúpenie od zmluvy v tejto lehote, prosíme Vás o dodržanie nižšie uvedených podmienok: Odošlite nasledujúci list na našu kontaktnú adresu, alebo email na adresu .........:
"Chcem jednostranne odstúpiť od zmluvy zo dňa DD.MM.RRRR č. (číslo faktúry) a požadujem vrátenie uhradenej čiastky za tovar a nákladov spojených s objednaním tovaru na adresu (pokiaľ požadujete vrátenie peňazí na účet, uveďte prosím správne číslo účtu)."Dátum a podpis. Odstúpenie od zmluvy musí byť uskutočnené písomnou formou, musí obsahovať všetky údaje slúžiace k identifikácii produktu, spotrebiteľa a predávajúceho a musí byť vo vyššie uvedenej lehote doručené spolu s produktom do sídla predávajúceho na náklady a zodpovednosť spotrebiteľa. Náklady na vrátenie produktu znáša spotrebiteľ. Produkt nesmie byť poškodený, používaný, musí byť v pôvodnom obale a spolu s produktom musí spotrebiteľ odovzdať všetky dokumenty týkajúce sa predmetného produktu (návod na obsluhu, záručný list, doklad o nadobudnutí a pod.), ktoré obdržal pri jeho kúpe. Spotrebiteľ súhlasí a berie na vedomie, že písomnou formou sa v tomto prípade rozumie listina o odstúpení od kúpnej zmluvy podpísaná spotrebiteľom. Produkt sa nevracia na dobierku. Takto zaslaný produkt sa neprijíma a vracia späť.
Pri dodržaní vyššie uvedených povinností spotrebiteľa, predávajúci prevezme tovar späť a do 15 dní odo dňa odstúpenia zmluvy cenu zaplatenú za produkt alebo za službu alebo preddavok, ktorý spotrebiteľ uhradil za produkt alebo službu vráti spotrebiteľovi vopred dohodnutým spôsobom späť.

to znamena ze ja poslem mailom to prehlasenie a ako teda teda odoslem tie veci ktore chcem vracat ked zakazu posielat na dobierku? vy to chapete?

Iba Katka

Otec mi robí v Hornbachu a vravel, že tam keď príde reklamačka ani nekontrolujú, lebo len na to by museli mať niekoľko zamestnancov a všetky reklamačky automaticky uznávajú a ani neposielajú výrobcovi na preskúmanie.

A baumax sa ide posrať z vrátenia nepoškodeného tovaru :) No nič

mate59

katka - ak bol tovar poškodený, mala si tovar reklamovat, že je rozdrtený a špiní ruky cez obal, ak to správne chápem, takže reklamovat.

Blondula

co sa tyka konkretne baumaxu,tak treba naozaj vsetko zavrete pootvarat a popozerat az po samy spodok!!! ja som minuly rok kupovala obladacky.najprv som ich menila za ine a ked som dosla domov,tak ten co tie obkladacky lepil,do kuchyne,tak ukazal asi 8-10 kusov,co boli tmavohnede a na uplnom spodku krabice! a obkladacky boli bezovej farby !! kedze to vyslo a aj par kusov ostalo,tak som s tym uz nic nerobila...

Iba Katka

Neviem, rátala som sa vrátením peňazí, lebo zatiaľ všade som sa stretla s takým prístupom - dokonca aj keď ja som brigádovala v OC, tak s tým nebol problém, a to náš majiteľ bol držgroš.

Ja za to fakt nemôžem, že v tom Baumaxe majú veľké hovno, čo sa týka akvaristiky, pred rokom som tam mala problém kúpiť krmivo, lebo mali až jeden druh. Rovnako teraz, jeden druh. Ale nabudúce im pootváram balenia každého druhu, nech sa pozriem :)

Iba Katka

Pokiaľ viem, tak pri priamom nákupe na predajni je doba, do kedy môžem tovar vrátiť 3 dni. Tovar bol v kartónovej krabici, nabudúce im tam asi všetko pootváram, aby som videla či je to vhodné.

Jednalo sa totiž o uhlíkovú náplň do filtra do akvária, tú ktorú som včera zakúpila bola drtená, teda, keď som chytila vrecko (ktoré bolo v kartónovej krabici), tak som mala čierne prsty. Ja mám interný filter, ktorý je vkuse pod vodou a tá by ostávala čierna.

Ja som bola ochotná vymeniť aj za inú uhlíkovú náplň, ale nemali.

Okrem toho, na poukážke je napísané, že sa nedá ani kombinovať s dňami, keď majú 10% zľavy. Toto je už sila :D

mate59

katka - filipova má pravdu, tovar vrátiš a vyberieš si niečo iné,alebo ti dajú poukaz a až budeš niečo potrebovat,si to zan kupiš,príp. doplatíš.Baumax jednal korektne.

Filipova

Ale zas tento ich nie moc proklientsky pristup znaci aj o tom, ako si dana spolocnost vazi svojich zakaznikov.. vacsina obchodov s tym nema problem, najma ked ide o tovar nie priamej spotreby..

Nedavno som dokonca tu na fore citala, ze DMka nema problem tovar zobrat spat alebo vymenit.. a tu sa teda dost cudujem..

Filipova

Katka, toto je iny pripad, ty si tovar kupovala priamo na predajni.. a tam sa nevztahuje 7 dnova doba na vratenie tovaru bez udania tovaru... Ta moznost je pre internetovy predaj alebo tam, kde tovar fyzicky nevidis a nemozes si ho obchytkat.

Myslim, ze tu zalezi uz priamo od tej spolocnosti, a teda Baumaxu, ake maju postupy a podmienky.. a nemaju povinnost ti vratit peniaze, ked tovaru v podstate nic nie je, len tebe nevyhovuje..

Ale toto odborna rada nie je, len moje skusenosti a moj subjektivno-objektivny pohlad :)

Iba Katka

Ešte by som sa chcela informovať o vrátení tovaru tentokrát ja.

Tovar bol zakúpený včera, doma som prišla na to, že je nevyhovujúci a tak som ho dnes šla vrátiť. Jedna sa o predajňu Baumax. Tam mi bolo povedané, že oni peniaze nevracajú, že buď si mám niečo iné vybrať, alebo mi vystavia poukážku v hodnote toho tovaru.

To môžu?