Preco nedat?

Príspevok v téme: Preco nedat?
zvedavy12

Baby, chcem sa vas opytat na taku vec. Ked chlapa mate radi, ste ochotne pre neho vela urobit. Priklad - povie vam, ze je hladny a vy ste ochotne aj hodinu stravit varenim a pripravit nieco dobre, co vas stoji cas a namahu, a kolkokrat sa k tomu z lasky v pohode donutite, i ked sa vam vobec nechce.
Aky je to pre vas rozdiel, ked chce muz sex a vy nie? Preco je take tazke ist s nim do postele a poskytnut mu to? (Neberte to prosim ako vycitku, ci vyryvanie, normalne som na to len fakticky zvedavy, preco nie)
Je to pre vas citovo prilis hrozne, boli to, necitie sa pri tom moc dobre alebo kde je podstata problemu? Ten chlap vas miluje, preto nejde za inou, ale chce vas. Muz citi sexualne napatie ovela intenzivnejsie ako vy. Zena dokaze v pohode vydrzat bez sexu aj par mesiacov, zdravy chlap maximalne par dni - ten stav napatia byva naozaj velky, to zeny nepochopia - neda sa to tak lahko ovladat ako u nich. Tak preco to zeny nechcu pochopit a neposkytnu im to, ked navyse tvrdia, ze toho muza maju radi? Chlap by velakrat taku obetu (nemyslim len co sa tyka sexu) pre vas urobil. Skuste mi to prosim co najlepsie opisat. Velmi pekne vopred dakujem za vsetky nazory. :)

Slecna A.

TinaM :) Jo, presne cosi podobne mi vravela kamoska, ze kvoli vsetkym tymto moznym veciam sa jej do toho nechce casto...
Ja mam asi viac muzskych hormonov (aj ked to na mne nevidno) :D, pretoze mozem cely den aj "drevo rubat" a aj tak sa mi vzdy do toho chce :)

TinaM

:D tak napisem nieco ja, reprezentantka nenavidenych "frigidiek" (to je len na odlahcenie, samozrejme frigidita je trosku o inom). Tak napr. ja ak si chcem vychutat sex, musim mat pohodu (dusevnu aj telesnu). Ked som unavena, lebo som sa nevyspala, lebo som mala tazky den, lebo som 3 hodiny nakupovala jedlo a varila pre svojho milovaneho (samozrejme aj seba)...lebo som hodinu zehlila jeho nekonecnu kopu kosiel, lebo som upratala cely byt az som sa spotila...jednoducho je vela veci, pre ktore tu pohodu necitim. Viem, ze asi za normalnych okolnosti by mal byt sex aj prostriedkom relaxu a odstranenia stresu, ale ja to tak jednoducho nedokazem brat. A preco teda chlapom nedame, ked sme ochotne sa obetovat napr. vo vareni? No pre mna je to jednoduche- pripravit dobre jedlo sa da aj s nechutou. Mat dobry sex- uznas sam, s nechutou to nejde. Okrem toho, pri vareni pouzivam maso z obchodu, kdezto pri sexe idem s "vlastnou kozou na trh", a to ja nasilu robit jednoducho nechcem.

Slecna A.

asi by ti tu mali pisat nazory baby, ktore vydrzia bez sexu aj mesiac :) Ale teda pripojim sa aj ja...Nikdy som priatelovi neodmietla sex a to z jedneho jedineho dovodu. Sme akosi na sex naladeni rovnako a teda mame rovnake "chute". Praveze sa stalo, ze ak mal priatel stres napriklad po prepusteni z prace, tak ON mi ten sex odmietol. Ale uplne som to chapala, ved zas nie sme na baterky...
Preco babule odmietaju sex? Kazda ti povie cosi ine. Mam kamaratku, ktora je toho schopna fakt raz mesacne. Inokedy nie, lebo ju boli hlava, krize, ma aftu v puse (nesmej sa, ona sa na to lieci roky rokuce), musi sa ucit do skoly na tazke skusky, ma kramy, je nevyspata atd atd.
A potom su zeny, co same nepoznaju svoje vlastne telo, nemaju "vztah" ani len k vlastnemu orgazmu, nieto este k sexu a preto je sex pre ne len akasi povinna jazda. Prosto aby ulahodili chalanovi. Aj ked je to pre ne fajn, nemavaju pritom orgazmus a preto ich to nelaka robit casto :)