Preco nedat?

Príspevok v téme: Preco nedat?
zvedavy12

Baby, chcem sa vas opytat na taku vec. Ked chlapa mate radi, ste ochotne pre neho vela urobit. Priklad - povie vam, ze je hladny a vy ste ochotne aj hodinu stravit varenim a pripravit nieco dobre, co vas stoji cas a namahu, a kolkokrat sa k tomu z lasky v pohode donutite, i ked sa vam vobec nechce.
Aky je to pre vas rozdiel, ked chce muz sex a vy nie? Preco je take tazke ist s nim do postele a poskytnut mu to? (Neberte to prosim ako vycitku, ci vyryvanie, normalne som na to len fakticky zvedavy, preco nie)
Je to pre vas citovo prilis hrozne, boli to, necitie sa pri tom moc dobre alebo kde je podstata problemu? Ten chlap vas miluje, preto nejde za inou, ale chce vas. Muz citi sexualne napatie ovela intenzivnejsie ako vy. Zena dokaze v pohode vydrzat bez sexu aj par mesiacov, zdravy chlap maximalne par dni - ten stav napatia byva naozaj velky, to zeny nepochopia - neda sa to tak lahko ovladat ako u nich. Tak preco to zeny nechcu pochopit a neposkytnu im to, ked navyse tvrdia, ze toho muza maju radi? Chlap by velakrat taku obetu (nemyslim len co sa tyka sexu) pre vas urobil. Skuste mi to prosim co najlepsie opisat. Velmi pekne vopred dakujem za vsetky nazory. :)

lost

zvedavy12

ked porovnavas (resp znizujes?) sex na uroven varenia ci inej MECHANICKEJ prace, tak sa necuduj, ze ta zena odmietne, resp. podla mna to nemozes brat ako "telpke rozky"
teda aspon to tak vyznelo, i ked mozno si to myslel inak..

milenec785

No u nas je to opacne a priatelka chce o dost viac ako ja. Byvam unaveny z prace alebo sa mi nechce alebo ma to tak nebavi ako ju, no nevadi. Ja si lahnem a ona si ho uz vzdy nejako postavi, niekedy mi navlecie skrtiaci kruzok, aby mi neklesol a urobi sa na mne. Niekedy sa stava, ze potom dostanem chut aj ja a idem na nu. Nevidim v tom problem, ze preco by som jej nemal toto takto urobit, vsak je to moja priatelka, ktoru mam rad. To ma ma kvoli tomu opustit? Tak to nie, to radsej takto, to nie je ziadny problem pre mna.

doubledog

weird
nie, nie som 5hviezdickovy, nebudem si klamat.
osobne by som si dal max 3 hviezdy :)

dadula
zena po narodeni deti splnila svoju ulohu, pricom sex bol k tomu prostriedkom. ciel je splneny, nema vyznam mrhat energiu na sex.
je nevyhodne, aby dalej plodila deti, teraz treba sa o ne starat. tj meni sa viac na ochranarsko - starostlivu bytost, jej plodiva funkcia ide do uzadia.
tieto zmeny sa daju aj odmerat na fyzickej urovni, na hladinach a pomeroch hormonov a neurotransmiterov.

dokazom toho je muzmi velmi casto pozorovany fakt, ze aj zeny, co nic nerobia (a teda nie su unavene), maju v manzelstve znizenu chut na sex.

M25
ano, samozrejme, pre muza je z hladiska sexu idealne, ak so svojou sexualnou partnerkou nema deti.

Sejla

no nie vždy ženy majú nižšie libido, v dnešnej dobe je čím ďalej rozšírený práve ten mužský problém, ale tak štatistiky nechajme stranou, sex je dôležitejší, než sa zdá a vpodstate jeho kvalita reflektuje kvalitu celého vzťahu. Je to intimita, ktorá úzko súvisí s dôverou, schopnosťou komunikovať, porozumieť sebe, aj tomu druhému aj po iných stránkach a z dlhodobého hladiska si to vyžaduje do vzťahu investovať aj nejakú energiu, trochu obety, učiť sa milovať, ak toto obaja chápu, sú ovela lepšie zosynchronizovaní aj v sexe, nie len vo frenvencií, ale aj kvalite. Bohužial, toto mnoho párov nechápe, myslia si, že všetko dostanú zadarmo, do vzťahu prestanú investovať a potom, pochopitelne, skrachuje.

Slecna A.

Suhlasim s vami. Mnohi muzi tvrdo makaju v praci. Ano, niektori ano...lenze potom pridu domov a jedine, co urobia je, ze sa najedia a sadnu si, popripade sa venuju vylucne svojim konickom. Zena, ked pride z prace, nemoze si len tak sadnut a cely zvysok dna presediet nad oblubenou knihou. Ano, moze, ale to by deti a muzicek nemali co jest, nemali by upratane, ozehlene, pripravene, deti by nemali domace ulohy, nebolo by nakupene a podobne. Vyhybam sa ako viem tomuto klasickemu modelu, ktory nastava po svadbe. Tymto zenam sa skutocne necudujem, ked na ten sex nemaju naladu. Cudujem sa len mladym babam, ktore este zdaleka nevedia co je to starat sa o muza a 3 male deti a aj napriek tomu tu chut na sex nemaju :)

Lulita

gofruit - tak sa porozpravaj s muzom, aby aspon stvrtinu tvoho casu, co sa venujes synovi sa venoval on a ty si zatial daj kolagenovu masku a relaxuj :)

btw. - raz za cas dat dieta k telke na hodinku neuskodi nikomu, ale naopak prospeje ;)

GoFruit

Lulita ja nemam kedy vypnúť. Ja sa nepretrhnem v domacich pracach ale venujem sa vela synovi. Neodlozim ho pred telku robime vsetko spolu. A ked mam trochu volna stale sa v niecom vzdelavam citam studujem. Neviem nic nerobit ako moj muz ktory si len tak vysedava. Tym ze on si to dovoli mam menej casu lebo robim aj zanho.

Dadula56

Doubledog a v com vidis ten dovod, ze zena sa meni v oblasti sexu ak ma deti a muz nie?Lebo ja si uprimne myslim, ze je to jedine tym ako som uz pisala, ze zena je jednoducho vycerpana a obrovske mnozstvo muzov doma vobec nic nerobi, pripadne robi "muzske prace", co znamena v dnesnej dobe zavolat opravara, ist do Baumaxu alebo navrtat policku 2x rocne.

.weird

doubledog si *****? precitaj si co napisala dadula o zenach s detmi, naozaj velmi trefne!
ti zelam cely den behat okolo deti, mat na starosti domacnost a co si budeme hovorit, casto aj komplet starostlivost o to najvacsie decko = manzela a uvidime ako sa napriek fyzickemu a psychickemu vycerpaniu "nezmenis" ty...ty "macka vo vreci"!

tento tradicny model rodinneho zivota je pre mna predstava pekla na zemi. ale zase, ako si kto ustelie...