Ako sa zbavit muza

Príspevok v téme: Ako sa zbavit muza
sususu

Ludia poradte...chcem sa rozist s priatelom, sme spolu cca. 1.5 roka, byva u mna... nevyhovuje mi v nicom, nie som stastna a chcem sa s nim rozist...on ale nechape, nechce odist. Vraj vie ze ho milujem aj ja... skusala som po dobrom, nejde... skusala som mu povedat klamstvo - ze ma zaujima niekto iny a skoro som dostala po ustach... nic nezabera... CO ROBIT????

Agnes999

Ale ten doklad mas ty nie? Skus sa poradit s nejakym pravnikom alebo niekym kto sa vyzna. Alebo chod rovno na policiu, povedz, ze si si kupila telku, mas o tom doklad a tvoj byvaly ti ju ukradol. Ani nemusis hovorit ze ste to kupovali napoly, vsak pokradol ti toho okrem tohto aj tak dost. Ked mas doklad, musia ti to uznat. Na ucte sa nepise meno, to je jasne, ale keby si to nekupovala, nemala by si ucet.

sususu

Agnes dik..ale neda sa..byt je na moje meno a tak aj ucty. Prisiel nam ucet 800e..ja som svojich 400e zaplatila....Ak by sa to dalo tak to uz davno urobim ...

Agnes999

sususu: to mi je hrozne luto ze si takto dopadla, bol to fakt dobry hajzel! Nemozes ho dat aspon na sud alebo dat nanho trestne oznamenie? Ak to mas ako dokazat, ze ty si platila svoju cast a on nie. A tiez nanho podaj trestne oznamenie za to, ze ti ukradol telku!

sususu

Tak ludkovia ako som slubila, davam vediet ako to dopadlo... raz ked robil doma "bordel"lebo som prisla o 02.00 rano domov z party tak uz som to nevydrazala.. a neprisla som domov z prace. Sla som Rovno ku kamoske... nezdvihala telefon a neodpisovala na sms...akurat som mu povedala nech vypadne ze uz nevladzem... a ze nepridem pokial nezmizne...po troch dnoch mojej nepritomnosti naozaj odisiel..ked som prisla domov tak som zistila ze tu telku kt. sme kupili napoly FAKT VZAL!!! Takze, dlzi mi asi 2tis. eur, nechal mi ucty za elektriku ktore boli jeho a mal ich zaplatil lebo ja som svoju polku zaplatila a taktiez mal platit za 2 mesiace najom lebo ja som platila predchadzajuce dva... ale - ZBAVILA SOM SA HO.. to je chudak co????

Agnes999

chlapa sa najlepsie zbavis tak, ze ho podvedies a zabezpecis, aby sa to dozvedel. napr. mu to sama povedz, pricom si syp popol na hlavu, ako ti to je strasne luto, ako ho hrozne lubis a ze uz sa to nikdy nebude opakovat. priprav sa na hystericky vystup a nadavky a potom mas zarucene pokoj.

sususu

jasne ze taky nebol... a to sme boli este cca. 3 roky kamarati... asi nie som debil ze budem s clovekom o kt. nieco take viem...ved pisem ze je super pokial sa s nim neches rozist...toto je druhy krat co to chcem a druhy krat sa chova takto...prvy krat mi ho bolo luto a urobila som tu osudovu chybu ale uz to nezopakujem... fakt plati - neuveris pokial nezazijes..no hlavne ludi by sa mali rozchadzat inteligentne...ja so vsetkymi mojimi byvalymi komunikujem normalne...teda ak ho stretnem tak sa spytam ako sa ma a ked ma narodky tak poslem sms...ako normalni ludia... s tymto to takto zial nepojde :-(