Obavam sa, ze to nie je ono ...

Príspevok v téme: Obavam sa, ze to nie je ono ...
Zanetttta

Tak, ani neviem ako začať, nechcem sa ani veľmi rozpísať, lebo tá podstata sa potom medzi riadkami stratí. Ide o to, že po 7 rokoch zisťujem, že som s niekým, kto mi prestáva vyhovovať. Áno, láska je, láska bola, naozaj silná, úprimná, inak by sme pár rokov na diaľku nezvládli. A možno to boli zbytočné roky, lebo človek všetko zistí, až keď partneri začnú spolu žiť. A tak sa aj stalo. Škola bola jedna kapitola, ktorú sme zvládli aj od seba, teraz začína zodpovednejší život a tomu môjmu tá zodpovednosť asi chýba. Nájsť si prácu je preňho asi tabu. Je jedna vec, nemôcť si nájsť, lebo je situácia na trhu práce taká, aká je. A na druhej strane - nechcieť si nájsť. V podstate nehľadá si prácu, nebol ani na web.stránke profesia.sk. Ak mu treba potvrdenie na úrad práce, tak milými slovami "pošleš mi niečo?" "Hocičo". Minule som našla tri reálne ponuky, v rámci jeho odboru, vraj mám poslať na hocijakú, jemu to je jedno. A keď som sa ho opýtala, či by žiadnu nešiel reálne robiť, povedal že ani nie. Takto to už bude v júni takmer rok. A ja čakám, čakám. Ja som na hľadaní práce intenzívne pracovala, pošťastilo sa mi až o 4 mesiace po skončení školy. Plat nič extra, ale viem, že mi to zatiaľ stačí, na živobytie, nie som na nikom finančne závislá. Vždy lepšie, ako nerobiť nič. Poslednú dobu chodím domov z práce o 6-7 (odchádzam o 7ráno). Začal mi vykrikovať, že sa oňho nestarám, že mu nevarím, neupratujem! Pritom upratujem každý víkend kompletne, cez týždeň veľmi zriedkavo,keď si ľahnem tak aj o 7 som schopná zaspať. Ale to je jedno, že som unavená, starám sa o poriadok tak aby bolo čisto a ako je to v mojich možnostiach. Cez týždeň nechá /niekedy/ špinavý riad - umyjem za ním, len aby bolo čisto, ale nie som schopná večer o 7 urobiť luxusný poriadok ako cez víkend. Varenie - chcela som mu nosiť jedlo z práce, varia nám tam úžasne, domáce jedlo za pár drobných, tak že to nechce! Pritom všetky moje kolegyne to tak riešia. A nerobio by mi problém navariť, však tiež mám niekedy chuť na "svoje", je to normálne. No... tam, kde bývame (ešte nie byt, bohužiaľ), je len jedna platnička na chodbe, žiadna pracovná doska, či voda na blízku. Jediné čo tu varím sú cestoviny, omelety, obyčajné rýchlovky. Ja sa snažím, aby sme sa už dostali na byt, ale s jeho prístupom, no ťažko. A na záver, nie je na mne finančne závislý, lebo ho financujú rodičia a jemu to tak zrejme stačí..... Tak sa pýtam, má toto vôbec perspektívu? Celé dni iba preleží za NTB, aspoň čo si voláme, nič efektívne nerobí. A ja sa mám oňho starať tak výsostne, ako si on praje? Ja som bola prísne vychovaná a viem, že toto by moji rodičia netolerovali. A ja som bohužiaľ, nastavená asi rovnako. Zrejme nedokážem byť obetavá a starať sa aj o lenivca, hoci ho mám, priznám sa, veľmi rada, ľúbim ho. Som sklamaná, no snažím sa byť silná a rozhodnúť sa čo ďalej, aby to bolo pre oboch dobré ... (?)

Blondula

ta ziarovka ma dostala teda :DDDDDDD si si ista,ze to je ubytovna a nie je to nejaka psychiatricka klinika ?? :DDDDDDD boze to ze je chruno :DDDDD
inak drzim ti palce,ver mi,ze tato kreatura ti jednoducho nemoze v zivote chybat !!!

Dadula56

Vymontoval ziarovku...a jeho znami povedali, ze to je normalna poziadavka, aby si ho chudacika nebudila. Musi nacerpat sily po celodennom sedeni na riti. Mozno ma uboziacik uz dekubity. Gratulujem, ze si to skoncila.

fero11111

neverim :DDDDDDDDDDDDDDDDD

kokos jak toto ludia dokazuu :D looooool

neverim original to je napad :D vybrat ziarovku dobry je :D

kocka drzim palce spal vsetko co snim nejako a stebou suvisi zabudni nanho on bud ma inu alebo nevie co robi ...

Filipova

Zaneta urobila si dobre.. je to egoisticky lenivec.. len ako to chces riesit, ked byvate spolu? Nemas moznost odstahovat sa do nejakeho bytu s niekym (kludne aj cez inzeraty na nete), by to bolo podla mna pohodlnejsie nez ubytovna aj z toho dovodu, ze si spominala, ze teraz si nemozes poriadne nic uvarit a ked tahaju byt viaceri, tak sa to aj oplati, si myslim...

Len sa nenechaj ukecat, je dost mozne, ze neskor si uvedomi co spravil, ze sa pripravil o komfort, ktory mu poskytujes a bude urcite robit psie oci.. treba sa separovat co najskor!

Zanetttta

tak a je to ukoncene.Pochytili sme sa,zo zaciatku pre inu vec...neskor aj pre pracu..... A dosli mi nervy,...

Vydobil si, ze mu nemam rano zapalovat svetlo,ked budem vstavat do prace tak, ze vymontoval ziarovku z malej lampy...a bolo toho viac. Nevladzem to takto uz dalej....Podla jeho znamych je vraj normalne,aby som ho rano nebudila zapalenim svetla!!! Bohuzial,tym,ze mame len jednu izbu si velmi nevyberiem,kde zaznem svetlo,tomu asi nedoslo....

beskyd

koxo, ak toto je fakt pravda tak byt tym chlapom tak sa aj do zrkadla hanbim pozriet, nie ze este nieco niekomu vycitat, sila.. to takyto chlap moze mat normalne partnersky vztah? ja ked som po skole nemal robotu (a to som ale intenzivne hladal) tak som sa hanbil bavit sa aj s nejakym znamym ked som nahodou stretol na ulici...

Zanetttta

Fero - a ano, sex je vtedy, len ked on chce, a taky, aky on chce (ale zas nie vsetko....su veci po ktorych tuzi, a este som sa na to neodhodlala,...ale za to, dost vela inych veci mu dovolim, resp. praktizujem... je to o skale fantazie... on ju ma moc velku, a nemala by som problem realizovat aj to ostatne, ale citim iste bariery, mozno aj pre jeho spravanie, tak to nerobim.)