Baby, prekazalo by vam, ak ...

SebastianSeb

ono ked tak teraz rozmyslam nad tym, to nie je az take najhorsie. priatelka zrejme nema az taky apetit, ale ked je v tom, ze ma chut tak mi dovoli robit vselico aj sa hrat so zadockom a to hociktora nedovoli. takze skor by som to videl v libide. nemaju ho vsetci rovnake.

SebastianSeb

oral a pod. nema problem spravit, ani rukou, praveze toho mame viac nez dost, co ma ale stale nebavi, lebo radsej by som to nahradil za sex, kedze toho je pomenej :) a jasne vzdy ma urobi, ale mna netreba dorabat kedze som aj vtedy ked nechcem :D dorabam uz len ja ju :P . je mozne ze az taky vztah k sexu nema a nepotrebuje to tak ako ja.

Lulita

Blondula - asi velmi akcna nebude, ktovie, ci mu niekedy urobi oral, aj taky zaver by mohol byt, ale u nho je ten problem, ze vtedy by to bolo asi do polovice sekundy, treba trenovat, ona to tak vyzera, ze uz rezignovala

Blondula

Lulita....to mi je jasne,ze netreba :D ale aj tak,sak ja som mojmu byvalemu priatelovi pri hrani sa s pipikom vela krat oddialila,alebo naopak,ked som chcela,aby uz bolo po tom priblizila :D on mal iste dotyky,ktore mu to oddialili a naopak,ked sa spravil do par sekund.... ale on bol teda iny zrebec :D on by zase sexoval od rana do vecera :D jemu to stalo furt ....

Blondula

stale pises,ze TY ju dorobis....ona teba tiez nejak inak robi ,ci len caka na to ze ju urobis ustami,lahne na druhu stranu a spi :D

Lulita

mna druhe kolo nebavi, teda hned po sexe, ale tak ja s mojim partnerom nemam problem, ze by ma nestihol uspokojit pri sexe, ked mame tak tak, ze rano sex a potom vecer sex, ale za sebou to nie

SebastianSeb

chcem sa este spytat. robite aj druhe/tretie kolo? neopadne z vas vzrusenie, pokym cakate, ze partner bude opat schopny pokracovat(napr. po pol hodke)? resp. co vas vedie k tym dalsim kolam? ako som uz pisal, my dalsie kolo/a nedavame. kedze som taky rychly, tak ja potom dorobim partnerku rukou/ustami a to je vsetko(ked jej navrhnem dalsie kolo, tak mi povie: teraz nie laska alebo uvidime, co uvidime znamena nie v jej pripade :)). priatelke staci asi jeden orgazmus(aj ked sa niekedy len robime - bez sexu, tak ju spravim a navrhnem jej, ze spravim ju este raz, to vacsinou uz nechce, ale sem tam sa podvoli, nie casto)

SebastianSeb

ale tak zas nie som neviniatko, to si nemysli, viem ponadavat a aj pohadat sa a aj rozculit niekoho :), a nepatrim ani medzi gentlemanov, ale to by som rad zlepsil, to si zeny cenia :)