Neviem sa vyrovnat s jeho neverou

nestastna200

vebe:ano teraz je ukazkovy otec ...aj mi pomaha s detmi.Ja neviem mam ist za psychologom alebo psychiatrom strasne ma to trapi az som stoho psychicky unavena.

vebe

Ja budem pisat z pohladu zeny co ma o nieco viac ako vacsina ostatnych co pisali a z pohladu matky odrastenych deti. Chapem, ze to zle znasas, ze sa s tym nevies vysporiadat a neber to tak, ze sa idem tvojo chlapa zastavat. Ale, porozpravali ste sa o tom? bolo to nieco dlhodobejsie, alebo len nejaka kratka zalezitost s tou inou zenou? Skoncilo to? Aky je teraz? je dobry otec? a mnoho inych otazok, na ktore si uprimne odpovedz. Ja nie som za radikalne riesenia, ze rozved sa s nim, odid od neho. Vase deti su asi este male. To nie je sranda vychovavt deti sama, deti sa vychovavju velmi velmi dlho a to najtazsie - ked budu dospievat, ta este len caka. Je dobre ak je matka aj otec, potrebuju oboch. Ak je dobry otec, hladaj cestu ako s nim zostanes. Netvarte sa tu vsetcia ako svatci, zivot je dlhy, kazdy z nas ma lepsie a horsie fazy, nemyslite si, ze kazdy z vas vzdy pokuseniu odola. Dolezite je chybu si uvedomit, pripustit, porozpravat sa, veidiet si aj odpustat a hladat spolocne riesenia. Umenie nie je odist, umenie je zostat

ika211

bevas: na tebe normlane vidiet destrukcne stopy, ktore v tebe asi zanechal zivot tvojich rodicov, vyjadrujes sa ako ozran v krcme, ale nie tebe idem pisat...nestastna, chapem ta, ako ta to boli a chapem, ze sa to bojis skoncit kvoli financnej stranke. Ak mas rodicov, alebo niekoho, kto ti dokaze pomoct, urob to, lebo toto lepsie nebude. Drzim ti palce.

bevas

nuz ak teda ozaj ho potrebujes kvoli prachom tak drz ,,hubu a krok,,.
este taka otazka, on chce rozchod ci nie? ak chce tak ti ozaj ostava byt ticho a nedrazdit,ak nechce tak nevidim dovod preco si z neho nerobit aspon dobry den ak ho rovno psychicky nedeptat.
to moralne hladisko o tom, aby dieta malo vzdy doma fotra beriem spat. decko nie je az take debilne aby nevycitilo ze nieco nie je ok. ja som to vzdy doma citila, ze nasi sa nemaju radi. asi si mysleli, ze im raz za to podakujem, ze sa ,,znasali,, tolke roky. to dusive ticho doma nikdy nezabudnem a urcite im nedakujem. radsej nie som s nimi v kontakte

Mimulus

Ak sa takéto niečo vo vzťahu udeje tak sú zato zodpovední obaja!!! Vôbec to nebolo tvojím bruchom ale hľadal niečo čo vo vašom vzťahu chýbalo. Toto nie je o sexe a si rovnako zodpovedná za to čo sa stalo ako on!!!

klasik12321

Na sex su dvaja, takze darmo nadavas na suku...
Ak sa s tym nemozes vyrovnat, tak ho kopni do gul a rozved sa s nim. Urobil to raz a dokonca v tvojom najcitlivejsom obdobi, ked si ho najviac potrebovala - o to vacsie svinstvo je to z jeho strany - vobec si ta nevazi - urobi to kludne znovu. Zvazuj akym sposobom by si mohla zit bez neho, nezachranuj to len kvoli detom, budes iba trpiet. Mozno si najdes chlapa, ktory si ta zasluzi a s ktorym budes stastna