Čo sa deje? (menštruácia)

Príspevok v téme: Čo sa deje? (menštruácia)
1nikitka6

Ahojte. Mám 16, menštruáciu mám od 14. A teraz neviem čo sa s ňou deje. Zatiaľ som ju nemala pravidelnú, vždy mi trošku meškala ale teraz som ju dostala skôr. V januári prišla tak jak mala ale vo februári došla o týždeň skôr a teraz dokonca už o 10 dní, už na 18. deň. A táto vo februári bola veľmi slabá ale trvala normálne 6 dní, skôr by som povedala že to bol taký hnedý výtok a odvčera mám zase taký výtok. Normálne som mávala krámy 6-8 dní. Neviete prosím čím to môže byť? dosť ma to se*e lebo teraz vôbec neviem či to mám brať ako krámy a ako mám vedieť kedy dostanem dalšie. Prosím napíšte aspoň čo si o tom myslíte. Dakujem :)

nirv

Lekár ti predpise antiku a budeš vybavená....nech ťa riadne vyšetrí. Ale kľudne to môže byť tým že si ešte mladá a máš bujare hormóny :) ja som chvíľku tiež tak mala menzes že dva mesiace nič, potom zas každe dva týždne, a pod. Ale potom sa to stabilizovalo a odvtedy to mám pravidelne. Pokiaľ ti nic nezistí, neber zbytočne lieky.

rocky23

ukludni sa, sak zas az taká tragédia to neni, más nejaké rozhádzané hormóny, ale v tvojom veku tomu moc nerozumiem. Bolo by dobré navstívit gynekológa a presetrit to.