Baba z pokecu

Príspevok v téme: Baba z pokecu
sugarbird

caute...akurat som zistila ze jedna baba ma citaciu mojho priatela vo svojom profile plus tam ma aj jeho nick(akoze od neho to pochadza) a proste nemozu sa poznat jedine z pokecu..chcela by som zistit odkial ho pozna ci si pisu a tak..ako to mam urobit??nechodte na mna s tym ze sa ho mam spytat rovno lebo pravdu by nepovedal. Dakujem za kazdu radu.

Lulita

Blondula - ved vravim, pise tisickrat nejaky macho, ze sa chce stretnut a vyplneny profil ako tu svoju tááák miluje, trapne, ked niekto trci na pokeci na rp obhana inych

Blondula

Lulita...jasne ze je,lebo o com sa chlap moze bavit s nejakou "peknou" slecnou ?? ja ked som mala profil,aj s fotkami,furt mi chodili spravy,komentare pod fotos,maily aj ked som nebola zahlasena !! za tie asi 3-4 roky co som tam bola som mala asi len 4-6 negativnych RPciek a aj to si pamätam 2 zeny z toho !! :D 90 % z nich zadani,zenati muzi co hladali priatelky na sexualne "inspiracie",dokonca bolo aj tak,ze ma volali na sluzobky !! :D :D a to som nemala ani jednu fotku holu,poloholu,alebo inak sexualne atraktivnu !! ... ale co sa tykalo sexualnych tem,tak som sa bavila vyborne !!! :D

janeczz

Kocky ja som na slovensku moj chlap je v zahranici na 8-10tyzdnov tam chodi,a nie preto ze mu nieco vo vztahu chyba ale pre to ze tam vo svojom odbore zaraba 3x viac ako tu, a co mal robit ked tam isiel? Nepoznak nikoho ani domaci ich jazyk tak potrebujel byt v kontakte s ludmi.. Ste riadne paranoidne ked si myslite ye chlap sa k inej yene ozve len ked mu nieco chyba vo vztahu.