Neviem čo mam robiť

Príspevok v téme: Neviem čo mam robiť
Fedor121

Dobry den,
Mam taky problem že najprv som mal depky s toho či niesom gay nemohol som pre to zaspavať plakal som potom ma to prešlo a potom namna zase prišlo či niesom zoofil mame doma psa a ja ho vždy hladkam ale moc silno niekedy mam doneho nutkanie vždy šupať aj pre toto som plakal aj nezaspaval teraz zase toho psa nemame doma tak sa mi vratilo toto či niesom gay ide o to že ja gay alebo zoofil nechcem byť bojim sa aj toho či niesom bisexual proste keby som bol zoofil alebo gay tak by ma to trapilo ale bojim sa že by sa mi to s chlapom a zo psom nehnusilo ale nechcem to v žiadnom pripade skušať lebo by som vobec nezaspaval jedine čo mi robi dobre tak je že masturboval som iba pri ženach a proste niekedy ked sa pozriem na chlapca a mam tie myšlienky či niesom jak gay tak akeby to somnou niečo robilo a ked nato nemyslim tak zase nič
Ak je tu niekto kto mi poradi tak Dakujem :)

sususu

sorry teraz som si to precitala este raz..pises ze NEHNUSILO by sa ti to...tak fakt zajdi na psychiatriu lebo ziaden pes nemoze za to ze mas poruchu. tak hlavne nikomu neubliz prosim ta

sususu

no ked sa ti to hnusi tak asi nie si ani jedno ani druhe...ale ze mas nejaky problem to je jasne. Vyhladaj pomoc psychologa cim skor..nie je sa za co hanbit lebo to moze mat nejake zle nasledky. mozes niekomu ublizit bez toho aby si to chcel. tak s tym nieco rob.