Prečo nechce vzťah?

Príspevok v téme: Prečo nechce vzťah?
nechapajuca

Ahojte, kamarátim sa s jedným chlapom už vyše troch mesiacov, ani neviem ako to prišlo a sme spolu každý deň, každú voľnú chvíľku..u mňa sa prehĺbili city, no uňho podľa jeho slov nič a tak isto sa nechce viazať, teda žiadny vzťah a podobne..asi tam nepreskočila z jeho strany žiadna iskra :( no ale aj tak nechápem prečo teda trávi toľko času so mnou a prečo mi všetko platí, hocičo pre mňa robí, zavezie ma kam chcem, kedy chcem, je voči mne veľmi obetavý, dokonca mi zaplatil teraz aj pobyt...jednoducho nejde mi to do hlavy..môže niekto toto robiť pre druhého len preto, že ho má rád ako kamaráta/kamarátku? o čo mu vlastne ide??? ja sa už nevyznám v tomto svete :(

nechapajuca

to ma tiež veľakrát napadlo!!!! presne toto!!! a nie raz! no ale neviem..povedala som si, že dám tomu ešte mesiac..vidím či sa niečo zmení a ak sa to nikam nepohne, končím s tým..myslím, že 4 mesiace stačia na to, aby si človek uvedomil čo chce ďalej a niekedy treba predsa aj riskovať..ja som riskla, že som sa vlastne do toho celého zaplietla a ak on neriskol vzťah...tak smola no..pre mňa zase ako vždy :(

nechapajuca

tak teraz som z toho ešte viac zmätenejšia :( pretože on je naozaj veľmi dobrý človek...neviem prečo práve on by sa so mnou takto zahrával, nejde mi to dokopy..celé je to divné, aj to čo mi vždy povie, tak isto je dosť veriaci, všetko sa to navzájom bije..ach, tak čo mám ďalej robiť..nechcem byť pre niekoho len cenou útechy alebo zábavka..ani istý vpich a nič podobné..toto všetko mi on vyvrátil, že určite nie a že ma má veľmi rád...ale...no kam to speje, kam :( viem, že mi neklame..

Mimulus

Podľa toho čo píšeš tak to nikdy nebolo kamarátstvo a už vôbec nie priateľstvo! A osobne si myslím, že ten človek si nezaslúži nič viac ako totálnu ignoráciu. Vieš ak má niekto naozaj niekoho úprimne rád tak by sa nikdy nepohrával s niečím takým vážnym ako sú emócie. Nikdy by ti takto neublížil človek ktorý ťa má skutočne rád. A už vôbec by ťa nepobozkal ak by....

nechapajuca

Keď to prišlo všetko tak nečakane..najskôr sme chodili viac ako partia von, potom sa mi jeden večer zapáčil..ďalší som si trochu vypila a tak som bola viac odviazanejšia, v ten večer sme sa ani neviem ako bozkávali..potom sme si písali na nete, on vedel, že javím oňho záujem, a tak ma hneď upozornil, že nechce vzťah a že by mi nerád ublížil atď..vtedy som sa s tým zmierila a povedala si ok...ale hneď asi o dva dni mi zavolal či nejdem na cigu na 5 minút pred dom..reku dobre, z toho vzniklo to, že sme debatili do 6 rána..a odvtedy sme sa tak stretávali každý večer a boli do rána..pretože bol akurát na PN, tak nám to presne hralo do karát..a tak je to doteraz..a milovanie prišlo už samé a vždy sa aj rozprávame, smejeme..a iné..ale ja neviem či dať tomu všetkému koniec alebo čakať, že sa uňho niečo prebudí??? ak to neprišlo doteraz, myslím, že už to asi nepríde, či mýlim sa???

Mimulus

Ja neviem či som ešte stará škola ale keď niekto napíše slovné spojenie kamarát a sex tak mi príde zle. Blondula to napísala pekne ale po tom tvojom príspevku to písala zbytočne. Že sex :D :D :D Buď sa sním vyspi alebo ho pošli za shy :) tej by sa niekto taký hodil :D

nechapajuca

ale áno, chce aj sex, ale ten chcem aj ja, tiež to vyžadujem a baví ma to s ním..ale proste aj tak zostanem neskôr smutná, že z jeho strany to je asi len také chladné...sama neviem :( pravda je, že sa sklamal po dlhoročnom vzťahu..a to bol vlastne jeho jediný vzťah..myslím, že človek asi naozaj dokáže milovať len raz a pri mne neviem čo cíti...aj keď sa rozprávame o minulosti, tak povie, že dúfa, že ešte takú lásku raz zažije atď atď a to ma úplne zabije :( možno takto keď bude stále hovoriť, tak to moje nadšenie z neho komplet opadne a bude dobre :)inak je veľmi zlatý, milý, tolerantný, obetavý, dobrosrdečný, proste všetko, aj úprimný..viem, že by ma neťahal za nos ani nič, ale týmto fakt neviem čo sleduje :-(

Agnes999

A sex po tebe nechce? Je to divne, ja som tiez mala kedysi kamosa co nechcel vztah, ale sex chcel, nas vztah inak vyzeral ako bezny partnersky vztah, chodili sme na vylety, mali spolocne zaujmy. Ja som chcela nieco viac, on nie. Evidentne som nebola pre neho ta prava, po roku nasho stretavania si nasiel taku, s ktorou vztah chcel. Ale u teba je to ine, ten "moj" sa pre mna nesiel roztrhat, okrem caju v cajovni mi nic neplatil, ani sme sa nevidali kazdy den, hoci sme sa videli celkom casto. Mozno by ta ten tvoj aj chcel, len je zakomplexovany a nechce ti nicit zivot, ja neviem, tazko povedat, mozeme len hadat ale do hlavy mu nikto nevidi.