Priateľka má absolútne necitlivý klitoris a nedokáže dosiahnuť orgazmus.

Príspevok v téme: Priateľka má absolútne necitlivý klitoris a nedokáže dosiahnuť orgazmus.
Marshall

Zdravím Vás, mám problém ktorý už dosť dlhú dobu nedokážem riešiť, tak sa stým skúsim obrátiť na Vás... S mojou priateľkou máme krásny dlhodobý vzťah bez väčších problémov, všetko nám klape, robím pre ňu všetko a rovnako viem že aj ona pre mňa, ale vyskytol sa nám obrovský problém... Ona to ako problém neberie ale mne to nedá spávať. Priateľka od malička jazdí na koňoch, teraz sa tomu venuje už aj profesionálne a ona sama mi povedala, že to je hlavný dôvod jej necitlivého klitorisu. Vždy keď som mal sexuálnu partnerku, vždy som bol kráľom jej orgazmov, každá bola somnou nadmieru spokojná, dokonca som dosiahol orgazmus aj u žien ktoré to nikdy pred tým nezažili, no teraz som už naozaj bezradný, snažím sa robiť všetko možné aj nemožné, dávam si záležať na každom najmenšom detajle, či už je to príjemné prostredie, vášniá predohra alebo čokoľvek iné, nič nepomáha, už som sa s ňou o tom niekoľkokrát rozprával, hovorila že ona vie že to nieje moja chyba a že má strach že orgazmus nikdy v živote nezažije, snažil som sa vysvetliť jej že keď to bude v momente kedy sa jej to najviac páči alebo keď to bude vyzerať že by sa mohla pri tej činnosti spraviť, nech ma upozorní že teraz je to ono, alebo nech ma naviguje, čokoľvek, ale nič nezaberá. Veľmi jej to chcem dopriať, posledné dni už ani na nič iné nemyslím ale neviem si dať rady. Prosím poraďte mi. Vopred Ďakujem.