Strie - nejaká účinná liečba?

Príspevok v téme: Strie - nejaká účinná liečba?
bubinka

ahojte, pribrala som počas deviatich mesiacov vyse 16 kil..a na zadku aj na stehnach po bokoch sa mi spravili velke fialove ciarky..postupne asi tri mesiace sa tvorili....a je ich tam vela a su fialove..predpokladam, ze ide o strie...kupila som si v lekarni krem na strie od vichy, tak uvidim, ako mi to zaberie...viem, ze strie uz nikdy nezmiznu, ale ako najlepsie redukovat ich, vie niekto poradit?? aby nebolo ich tak vidiet, pripadne aby neboli take fialove??strasne...desim s aleta, co do plaviek...vsak to je des..akoby ma niekto mlatil...plzzzzz.holky poradte, ktora z vas si uz uspesne lieci strie...pocula som aj nieco o liecbe laserom a ich redukcii, absolvovala nejaka z vas laserovu liecbu a uspesne??co mi poradite??

Krumy

mohli by ste mi povedat o aky krem od avonu sa jedna mna to trapi velmi dlho ale neviem ako na to trosku sa to zmiernuje tak aleko budem vyzerat v plavkach???

martina11111

Vichy krem je na to uplne super, vykasli sa na aloe. Ja som s tym mala problem, ked som rychlo narastla.. Do leta to urcite nezbledna, ale do roka urcite. Samozrejme, ked schudnes, nebude koza napnuta a nebude to tak vidiet. Podstatne je drzat csi stabilnu vahu a vela kremovat. Drzim palce!

aloe

aloe vera ale nie vymyslene geliky, ale zivu rastlinu, pockat kym vyrastie(rastie rychlo a cerstvy gel pouzit, na sto pro mas navzdy po striach

Veronika L.

ahoj, ja som mala podobny problem len s tym rozdielom, ze sa mi strie urobili na prsiach a neskor aj na stehnach. Na prsiach ich vsak bolo najviac, boli to dost hrube pasiky, ktore mali sytu fialovu farbu. Bolo to hrozne a o to horsie, ze to bolo minuly rok v lete. Moja mama mi povedala, ze sa to uz neda odstranit, mozno akurat tak zmiernit ak si to budem pravidelne natierat a trochu pomoze tomu slnko.Ale ja som si kupila krem od Avonu na prsia a taktiez na strie na stehna a neuvaris, ja som si to fakt podctivo mesiac nanasala kazdy jeden den a mne tie strie na prsiach uplne obeleli teda sa stratila ta syta fialova farba, dokonca sa mi napla pokozka na prsiach takze uz tie strie takmer ani nevidno, jasne ked sa pozries blizsie a detailne napr. pod svetlom lampy vidno take slabucke pasiky ale je to takt nepatrne a 100% rozdiel oproti tomu ako to vyzeralo. Na stehna som si davala tiez od Avonu co je na strie a pomohlo mi to. Najvacsiu radost mam vsak z tych prs lebo to bolo neskutocne skarede a strasne som sa hambila pred priatelom, teraz som pouzivam sem tam, ale uz nedam na ten krem dopustit, dokonca mi prsia aj spevneli ale hlavne tie strie sa zredukvoali a nie je ich tak vidno. skus, ved za to nic nedas, ja si myslim, ze ti to pomoze

ariela

Zrejme si to zle pochopila, to som myslela, ze na tejto stranke je uz strasne vela tem na strie.Daj si do vyhladavaca strie a zobrazi ti asi 10 tem.

bubinka

moja, nehraj sa na mudru, jasne, ze som hladala na nete, ale chcela som sa spytat osobne, komu co zabralo..myslis si, ze kazdy, kto sem dava temu, si uz nieco nepozeral na nete o svojom probleme?????nemusela si mi odpisovat....ked ti to robilo problem.

ariela

Moja najskor si treba dat do vyhladavaca strie a potom zakladat temu. No ale poradim ti. Na strie je vyborna kavova usadenina - sos. Treba to minimalne trikrat do tyzdna nou vymasirovat a vysuchat. Zarucene pomaha.